Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

   Su kaçağı gayet tabi canınızı sıkacaktır. Konutunuzda su kaçağı varsa hem sizin hem de alt komşunuzun morali bozulabilir. Her ne kadar can sıkıcı bir olay olsa da çözümü oldukça basittir. Sizin yapmanız gereken bu konuda uzmanlaşmış, kullandığı cihazlar kaliteli olan ve Türkiye genelinde önde gelen bir firmadan yardım almaktır

 

    Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti hususunda değil; Kanal AçmaTıkanıklık AçmaKoku Tespiti, Kanal görüntüleme vb. konuların tamamında araştırmalarda bulunmuştur. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.


    İnternette çok cüzi miktarlara Su Kaçağı Tespiti yapan firmalarla karşılaşabilirsiniz fakat buna aldanmamalısınız. Çünkü hakkından daha az fiyat biçen bu tür firmalar evinize/işyerinize geldiğinde konutunuzun su kaçağından farklı hastalıklarının olduğunu iddia eder veya su kaçağından kaynaklanan bir takım problemlerin oluştuğunu söyleyerek sizden çok daha fazla para almayı hedeflemektedirler. Bu işlem için işini hakkıyla yapan, dürüst çalışma prensipleri olan köklü bir firma ile anlaşmalısınız.


     Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz probleminizi anladıktan sonra uzman ekiplerimizi  Ataşehir 'de ki konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisini yönlendirir. Uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden akustik dinleme cihazları ile çalışır, Eğer isterseniz Su Kaçağı Tespiti 'ni yaptıktan sonra onarımını da aynı kalite de aynı gün yapabiliriz. Yaptığımız onarımın tam 1 yıl garantisi vardır. Protek Mühendislik servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya Ataşehir 'de bulunan konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisi talep etmek için yukarıdaki numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

 

Ataşehirli müşterilerimize özel kampanyalar mevcuttur. Siz arayın biz hizmet sunalım keyfini sürmek size yakışır yine.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

IŞIN *****

02 Haziran 2018

Ataşehir dairemde bulunan su kaçağı tespiti için Protek Mühendislik hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

02 Haziran 2018

Yapılan teknik İnceleme sonucunda Su Kaçağı şikayeti üzerine gelindi. Temiz su tesisatları kendi basıncında test edildi. Sıcak ve soğuk su tesisatları sağlamdır. Banyo atık su tesisatına kamera ile bakıldı, normaldir. Duşakabin etrafındaki silikonlardan kabin altına su kaçırdığı görüldü. Derz dolguların etrafından su kaçırmaktadır. Duşakabin etrafına silikon yapılması gerekir. Mutfakta ise yoğuşmalı kombi değiştikten sonra Kaçak kesilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

CENK *****

02 Haziran 2018

Ataşehir dairemde bulunan su kaçağı üzerine Protek mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

02 Haziran 2018

Ataşehir daire 9 ile yapılan teknik İnceleme sonucunda temiz su tesisatları yüzeyden çekildiği için test yapılmadı atık su tesisatında kamera ile bakıldı gömme kuvvet mevcuttur lavabo giderini içinde gırtlak hortum görüldü arıza sebebi depolu klozet in bağlantılarından şu kaçırdığı yer fayansı naraları boş olduğu için alt katta bulunan kafeye su akıtıyor. Klozet değişmesi gerekli. Fiyat verildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

GÜNEŞ *****

08 Haziran 2018

Ataşehir'de bulunan dairenin su kaçağı problemi için Protek Mühendislik yardıma çağırdı

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

08 Haziran 2018

Daire 31 de yapılan teknik İnceleme sonucunda su kaçağı şikayeti üzerine geleyim de temiz su tesisatları test edildi sağlamdır atık su tesisatları ne kamera ile Bu akıllı normaldir genel banyo gömme rezervuar danla şamandıradan kaçırdığı görüldü Van'a kapatıldı test aşamasına geçildi kesildiğini iç takımı değişmesi gerektiği söylendi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

VEYSEL *****

09 Temmuz 2018

su sızıntı şikayeti

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

09 Temmuz 2018

Kat 5 de su sızıntı şikayeti üzerine gelin de temiz su tesisatları test edildi sağlamdır atık su tesisatına kamera ile bakıldı rezervuar hattına girildi tuvalet taşı bağlantı noktası kısmında su birikmesi olduğu görüldü atıp su kullanıldığında alt kata su vermektedir tuvalet taşı değişmesi gerektiği söylendi.