Sancaktepe Petek Temizliği

   Günlük hayatın ilerleyişinde bizlere eşlik ederek hayatımızı kolaylaştıran telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, arabalar veya buna benzer diğer araç gereçler nasıl bozuluyor ve bakıma ihtiyaç duyuyor ise kalorifer ve peteklerde aynen bu şekilde bakıma ihtiyaç duyarlar. Aslında kalorifer ve peteklerin bakım istemesinin nedeni konutunuzu çok daha iyi bir şekilde ısıtabilmek içindir. Kalorifer, petek ve tesisatların bakım ve temizliğine Petek Temizliği & Petek Temizleme adı verilmiştir. Ödediğiniz doğalgaz faturalarına nazaran evinizin hak ettiği sıcaklığa ulaşamadığını düşünüyorsanız, petekleriniz Petek Temizliği istiyor demektir. Ev, iş yeri veya herhangi bir konutta aktif olarak kullanılan petek ve kaloriferlerin en geç 2 senede bir Petek Temizliği adı verilen servis hizmeti ile temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yukarıda bahsettiğimiz durumlar ile karşı karşıya kalmanız beklenmektedir. Petek temizliğinin birinci avantajı yakıt tasarrufudur, bu da ekonomimize güzel yansır.

   Peteklerin ısı verimliliği zamanla düşer ve konutunuzda yeterli sıcaklığa ulaşamayabilirsiniz. Örneğin; geçiğimiz kış veya bir önceki kış kombinizi en düşük ayarda çalıştırdığınızda istediğiniz oda sıcaklığına ulaşırken, bu kış ise orta ve hatta yüksek derece ayarlarda çalıştırdığınızda istediğiniz oda sıcaklığına ulaşabiliyorsunuz. Bu durumun sebebini kısaca açıklamak  gerekirse peteklerin içerisinde dolaşan sıvı, zamanla çeşitli kimyasal reaksiyonlara maruz kalarak farklı bir sıvıya dönüşür. Oluşan bu sıvının ısı taşıma özelliği ve ısı verimliliği, önceki sıvıya kıyasla çok daha düşüktür. Konutunuzda yaşanan problemin asıl sebebi bu şekilde özetlenebilir. Petek Temizliği veya Petek Temizleme servis işlemi ile konutunuz daha hızlı ve daha az enerji ile ısınacaktır.

   Protek Mühendislik olarak İstanbul ve Ankara'nın tamamına Petek Temizliği servis hizmeti sunmaktayız. Uzman kadromuz son teknoloji Petek Temizliği cihazları ile konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden peteklerinizi temizler. Detaylı bilgi almak ve Sancaktepe'de bulunan konutunuza Petek Temizliği servis talebinde bulunmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayabilirsiniz.

#Sancaktepe  #PetekTemizliği  #SancaktepePetekTemizliği

 

            

 İstanbul'umuzun Sancaktepe ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Sancaktepe Kanal Görüntüleme

Sancaktepe Pimaş Açma

Sancaktepe Yağ Tutucu Temizliği

Sancaktepe Tıkanıklık Açma

Sancaktepe Koku Tespiti

Sancaktepe Kanal Açma

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Sızıntı Tespiti

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Sancaktepe Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız