Kartal Petek Temizliği

   İster iş yeri olsun ister ev konut petekleri zamanla temizlik ister. Çünkü peteklerin içerisinde zamanla pislikler oluşarak verimsiz çalışmaya başlar. Verimsiz çalışan petekler sizi istediğiniz ısıya çıkaramayacaktır. Çıkarsa bile bu çok yüksek doğalgaz faturalarını karşınıza çıkaracaktır. Böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman anlayın ki Petek Temizliği servis hizmeti almanız gerekmektedir. Uzmanlar "En geç üç yılda bir Petek Temizliği yapılmalıdır." demektedir. Sizde peteklerinizin verimsiz çalıştığından şüpheleniyorsanız soğuk kış günleri gelmeden Petek Temizleme hizmeti almalısınız.

   Petek Temizliğini kime yaptırdığınız en az Petek Temizleme işlemini yaptırmak kadar önemlidir. Petek Temizliği işlemini konusunda eğitim almış, tecrübeli kişilere yaptırmalısınız. Yoksa yaptırmış olduğunuz bu temizlik pek bir anlam ifade etmeyeceği gibi sizlere ekstra maliyetlerde çıkartabilir. Bundan dolayı eşinize, dostunuza danışarak tavsiye ettiği firmaların olup olmadığını sormalısınızForum sitelerinden de tavsiye firmalara göz atabilirsiniz. Son olarak sikayetvar.com tarzı sitelerden de aklınızda kalan firmaların geçmişteki şikayetlerine bakabilirsiniz. Bu adımları uygulayarak kaliteli bir firmaya ulaşabilirsiniz. 

   Protek Mühendislik olarak uzman kadromuz ve son teknoloji Petek Temizleme cihazlarımız ile İstanbul'un her iki yakasında tüm ilçelere Petek Temizliği servis hizmeti sunmaktayız. Petek Temizliği servis hizmetini neredeyse çeyrek asırdır verdiğimiz için hak verirsiniz ki sizlere piyasadaki diğer firmalardan daha kaliteli ve daha profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Konutunuzda yapılan Petek Temizleme işlemi sırasında konutunuzun hiç bir yerine zarar verilmemektedir. Detaylı bilgi veya Kartal ilçesinde bulunan konutunuza Petek Temizliği servis randevusu yazdırmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayabilirsiniz.

#Kartal  #PetekTemizliği  #KartalPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Kartal ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Kartal Kanal Görüntüleme

Kartal Pimaş Açma

Kartal Yağ Tutucu Temizliği

Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal Koku Tespiti

Kartal Kanal Açma

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal Su Sızıntı Tespiti

Kartal Su Tesisatçısı

Kartal Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Kartal Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HÜSEYİN *****

30 Ekim 2018

Kalorifer yıkama

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

30 Ekim 2018

Daire 7 de kalorifer tesisatları özel kalorifer yıkama makinesi ile yıkandı kombi devre dışı bırakıldı kombi altındaki kalorifer filtresi temizlendi havaları alındı tesisat korozyon önleyici koruyucu kimyasal konuldu temiz bir şekilde teslim edildi Kadıköy sukates Cemil Ahmet Usta