Başakşehir Petek Temizliği

    Kış aylarında ısınmak için kullandığımız peteklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Doğalgaz peteklerinin temizliği ile ilgili bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişime geçebilirsiniz. Neredeyse yılın altı ayı aktif olarak kullandığımız kalorifer ve peteklerin gün geçtikçe randımanı düşer. Bunun sebebi peteklerin içerisinde tortu ve pisliklerin oluşmasıdır. Oluşan bu pislikler ısı iletimini engellediği için kalorifer veya peteklerinizin verimi azalmaktadır. Peteklerin tekrar eski randımanına kavuşabilmesi için petek temizliği veya petek temizleme diye bilinen servis işlemi uygulanması gerekmektedir. Bu işlemler sayesinde peteklerin içerisinde bulunan çeşitli pislikler temizlenerek petekleriniz ilk günkü randımanına kavuşturulur. Bu konuda uzmanlar en geç üç yılda bir petek temizliği yaptırılmasını önerir.

   Bir şey vardır ki en az petek temizleme hizmeti almak kadar önemlidir. Bu da hangi firma ile çalışacağınızdır. Çünkü petek temizliği dikkatlice ve konunun uzmanlarınca yapılmalıdır. Aksi takdirde bu işlemin peteklerinize yarar sağlamasını beklememelisiniz. Hatta uzmanı tarafından yapılmayan petek temizleme hizmeti size yarar sağlamayacağı gibi zarara da uğratabilir. Bu gibi sıkıntılar ile karşılaşmamak istiyorsanız ufak bir araştırma yapmalısınız. Araştırmanızı çevrenizden tavsiye alarak, forum sitelerine göz gezdirerek, sikayetvar.com tarzı sitelerden firmaları kontrol ederek gerçekleştirebilirsiniz.

  Petek temizliği ve bakımı profesyonel bir tesisat firması tarafından periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız petek temizliği konusunda çok önemli rol oynamaktadır. Sektörün birçok ihtiyacına cevap vermektedir. Tecrübe ettiğiniz zaman anlayacaksınız ki tesisat firmaları diğer kombi firmalarından daha uzman. Hal böyle olunca çeyrek asırlık bilgi birikimimiz de devreye girince ister istemez sizlere memnun kalacağınız profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

   Protek Mühendislik olarak uzun zamandır İstanbul, Ankara ve talep edildiği takdir de diğer tüm illere petek temizliği servis hizmeti sunmaktayız. Petek temizleme servis hizmetimizi konusunda uzman ekiplerimiz son teknoloji petek temizliği cihazları ile konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve Başakşehir ilçesinde bulunan konutunuza petek temizleme servis randevusu talep etmek için 444 0 851 & 0541  785 28 37 nolu numaralardan herhangi birini çevirerek müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

#Başakşehir #PetekTemizliği  #BaşakşehirPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Başakşehir ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

> Başakşehir Kanal Görüntüleme

> Başakşehir Pimaş Açma

> Başakşehir Yağ Tutucu Temizliği

> Başakşehir Tıkanıklık Açma

> Başakşehir Koku Tespiti

> Başakşehir Kanal Açma

> Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

> Başakşehir Su Sızıntı Tespiti

> Başakşehir Su Tesisatçısı

> Başakşehir Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

> Başakşehir Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ÖMER *****

18 Ocak 2019

Başakşehir Sızıntı şikayet

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

18 Ocak 2019

Daire 14 T kalorifer hattı yıkandı koruyucu ilaç uygulaması yapıldı

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ZANA *****

13 Ekim 2019

Başakşehir kalorifer sistemi ısınmama sorunu

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

13 Ekim 2019

Daire beşte yapılan teknik İnceleme sonucunda kombi arızalı olduğu görüldü 70 TL ücret alındı