Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

    Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

    Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Pimaş Açma gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir vermekteyiz. Bu sürenin bizlere kazandırmış olduğu tecrübe, firmamızın daima tesisat hakkında yapılan gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu gelişmelerle kendini yenilemesi sonucunda ortaya tek sonuç çıkmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

    Eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz, evinizde kesinlikle kırma dökme olmadan pimaş açma işlemi gerçekleştirilecektir. %100 işe yarayan, güvenli bir yöntemle pimaş açılmaktadır.Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti neticesinde, tıkalı pimaş boruları özenle açılmakta ve tekrar sağlıklı şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde erken müdahale edilen pimaş borulara, gerekli bakım onarım yapılır. Böylece daha büyük tadilat masraflarından kurtulmanız sağlanmış olur.

    Protek Mühendislik olarak, robot cihazlar kullanarak, özel ekipmanlarımızla tıkanıklık tespitini yaptıktan hemen sonra, Tıkanıklık Açma işini de çözmekteyiz. Hem uygun fiyatlarla bu işlemi yapmaktayız, hem de uzman ekibimizle yapılan işin garantisini vermekteyiz. Sorununuza yerinde müdahale ve kesin çözüm üretiyoruz.

     Gaziosmanpaşa ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

İBRAHİM *****

21 Şubat 2018

Gaziosmanpaşa da Su Kaçağı Tespiti için yıllardır firmanızla çalışmaktayım garantili çözümün adresi firmanızdan başkasını tanımam

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

21 Şubat 2018

Daire 3D Geberit montaj kazasında conta ısınması kamerayla tespit edildi Bu sebepten dolayı zamanla Geberit gideri tutamıyor tesisat içerisindeki conta kanalı açma robotu ile alınmıştır Arıza giderildi müşteriye gösterildi montaj yapıldı kontrol edildi sağlam bir şekilde teslim edild

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ÖZLEM *****

27 Mart 2018

Mutfaktan su yavaş gidiyor.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

27 Mart 2018

D:1 de yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine gelindi. Mikro kamera ile mutfak hattına bakıldı. Kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklık giderildi. Hattın içinde yaplanma ve moloz parçaları var. Hat temizlenmiştir. Sağlam bir şekilde müşteriye teslim edilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MAHMUT *****

15 Mayıs 2018

Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi atıksu tıkanıklığı şikayetleri

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

15 Mayıs 2018

Idare binası mutfak atık su tesisatının tıkalı olduğu görülmüştür yapılan 16 metrelik kanal açma çalışması sonucu tıkanıklık açılmıştır tıkanıklık açıldıktan sonra yapılan kamera görüntüleme sonucu atık su tesisatında yoğun su dinlenmesi olduğu kamera ile müşteriye gösterilmiştir atık mutfak atıksu hattını rogara kadar yenilenmesi gerekmektedir

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

PERTEV *****

12 Temmuz 2018

Atık su giderlerimizdeki tıkanıklık için protek mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

12 Temmuz 2018

D:9 e D:10 da yapılan teknnik inceleme sonucunda atık su tıkanıklığı üzerine gelindi. Mutfak hattında tıkanıklık görüldü. Kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklık açıldı. Tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapıldıı. Hat açıktır. Hatta yoğun eğim tersliği ve yağlanma görüldü.