Sarıyer Tıkanıklık Açma

Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

    Sarıyer ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SELİM *****

24 Mart 2018

Giderlerimde tıkanıklık şikayeti

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

24 Mart 2018

D:1 yapılan teknik inceleme sonucunda mutfakta atık su tesisat tıkanıklık şikayeti üzerine kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklık açıldı. Tıkanmaya sebep olan yağlanmadır. Kamera ile görüntülendi. Hattın açık ve temiz olduğu görüldü.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ŞAFAK *****

13 Şubat 2018

Atık su tesisatında yer süzgeçlerinden su geri tepiyor.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

13 Şubat 2018

Yemekhanede yapılan teknik inceleme sonucunda pik atık su giderlerinde tıkanıklık şikâyeti üzerine özel kanal açma robotu ile tesisat yer tespiti yapıldı dönüş dirseği işaretlendi tarif edildi tekniğe gösterildi. 17 metre açma çalışması yapıldı.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

NURAY *****

12 Mart 2018

Tıkanıklık açma problemi için güler yüzü hizmetin adresi Protek Mühendislikten hizmet talep ettik.

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

12 Mart 2018

D:2 yapılan teknik inceleme sonucunda dairenin mutfak gideri yatay gidişinde yağlanmadan dolayı tıkanmıştır. Robot ve yay kullanılıp hat açıldı. Hatta kamerayla bakıldı. Yatayda ana hatta bağlantı yerinde yağlanma oluyor. Müşteriye sık sık kimyasal kullanılması bilgisi verildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ŞENOL *****

22 Mayıs 2018

Atık su tesisatlarımızda tıkanıklık var.

img

Sorumlu Görüşü

HALİS ERGEN

22 Mayıs 2018

Yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi. Atık su tesisatı görüntülendi. Hattın içi dolu olduğundan dolayı görüntü alınamamıştır. Bodrum katında bulunan ara rögar üstü açıldı. Rögarın şiştiği görüldü. İçerisindeki atık kovalarla taşınıp ana rögar kuyusuna nakledildi. Kuyu boşaltılınca tesisat içersindeki atık kuyuya tekrar doldu. En son kuyunun içerisini yıkanıp temizlendi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MEHMET ALİ *****

26 Haziran 2018

Atıksu tıkanıklık şikayeti

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

26 Haziran 2018

itü'de tıkanıklık şikayeti üzerine gelindi havuz giderlerinin tıkalı olduğu görüldü kanal açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı Hatta kum ve yaprak olduğu görüldü yıkama için teklif verildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ŞAFAK *****

19 Nisan 2018

Sarıyer'de bulunan dairem için su kaçağı tespiti hizmeti Protek Mühendislik hizmet talebi ettim

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

19 Nisan 2018

Daire dörtte yapılan teknik İnceleme sonucunda e bebeğim Banyo tıkanıklığı şikayeti üzerine daireye gelinmiştir kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklığı açılmıştır 6 metre susta çalışması ile tıkanıklık açılmıştır kamera ile bakıldı hat temiz ve açıktır duş kabini gideri dirseği bağlıdır dirsekten su kaçırdığı görüldü dirsek yeniden çıkarılıp düz bağlantı yapılmıştır.