Beykoz Tıkanıklık Açma

Dairenizde tıkanıklık olmasının sebeplerini merak ediyorsanız buyurun ;

- Lavabolara dökülen yemek artıkları,
Banyo giderlerine düşen sabun artıkları, saç ve kıllar,
Atık yağların zamanla borularda donması
Pimaş borularda birikmiş kirler ve tortular,
Klozetlere düşmüş küçük çocuk oyuncakları vb.. maddeler,
İnşaat zamanından kalma tuğla ve taşların borularda birikmesi  gibi birçok tıkanıklık nedeni olabilir.

    Lavabolardan ve banyolardan akmak bilmeyen ve klozetten taşan sular, sizin de ev / iş yerinizde tıkanıklık problemi yaşadığınızın en önemli göstergesidir.Peki dairenizde tıkanıklık problemi var ve ne yapacaksınız ?

   Tıkanıklık Açma, öyle sanıldığı gibi kolayca halledilebilecek bir problem değildir. Marketlerden alacağınız kimyasal çözeltilerle tıkanıklık sorunundan kurtulmanız mümkün değildir. Henüz, tam tıkanıklık oluşmadan zaman zaman kullanılan bu çözeltiler, kısmen işe yaramakla birlikte, içeriğinde bulunan yanıcı maddeler ve ağır kimyasallar nedeniyle pimaş borularınıza büyük ve kalıcı hasarlar vermektedirler.

Tıkanıklık Açma işleminden kullanılan yöntemlerden birisi de plastik pompalardır. Bu pompalar yardımıyla Tıkanıklık Açma işlemi gerçekleştirilmiş olmaz, fakat geçici bir çözüm arıyorsanız, işe yarayabilir. Yine de Tıkanıklık Açma konusunda, profesyonel bir ekipten yardım almak en mantıklı çözümdür.

Şimdi de dairenizdeki Tıkanıklık Açma işlemi için neden profesyonel yardıma ihtiyacınız var onu anlayalım;

 Tıkanıklığın oluşmasının kesin sebebini tespit etmek için profesyonel bir ekiple, inceleme yapılmalıdır. Tıkanıklığa neden olan birçok problem olabilir. Önemli olan, en kısa sürede sizi çözüme götürecek olan sıkıntıyı belirlemektir.

 Sizin evinizde, iş yerinizde ya da yaşam alanınızda niçin tıkanıklık olduğunu bulmamız çok basit. Özel kameralı cihazlarımızla, tıkanıklığın kaynağına ulaşıyoruz ve sorunu en kısa sürede çözüyoruz.

   Beykoz ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız.
Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MUSTAFA *****

31 Mayıs 2018

Beykoz tıkanıklık açma problemi için Protek Mühendislik hizmet ettim

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

31 Mayıs 2018

342 de yapılan teknik İnceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi villanın çatı hattının tuvalet gideri mikro kamera ile görüntülendi hattın içerisinde aşırı peçete tespit edildi kanal açma çalışması yapıldı tıkanıklık giderilmiştir hat tekrar görüntüleri temiz bir şekilde müşteriye teslim edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

CAN *****

03 Mart 2018

Oza inşaat tavsiyesi üzerine Kavacık pizza hut şubesine tıkanıklık şikayeti üzerine gelindi

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

03 Mart 2018

Pizza Hatta kola gider tıkanıklığı açıldı kamera ile bakıldı hat içerisinde ters iyi olmadığı tespit edildi hat açılarak sıcak su ile hat temizlendi test edildi tekrar kamera ile bakıldı hattın temizlendiği görüldü ve resimleri çekilerek videoya alındı cem bey tarafından Koza İnşaatta fatura kesilip gönderilecek 600 artı KDV

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MUSTAFA *****

21 Haziran 2018

Beykozda dairemdeki arıza için Sukates'ten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

21 Haziran 2018

Daire 342 de yapilan teknik inceleme sonucunda; klozetten su taştığı şikayeti üzerine gelindi. Kamera ile bakıldığında klozetin ağzında peçete olduğu görüldü. İnce susta ile tıkanıklık açıldı. Klozete peçete atılmayacak.