Esenler Tıkanıklık Açma

   Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

    Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Pimaş Açma gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir vermekteyiz. Bu sürenin bizlere kazandırmış olduğu tecrübe, firmamızın daima tesisat hakkında yapılan gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu gelişmelerle kendini yenilemesi sonucunda ortaya tek sonuç çıkmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

    Eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz, evinizde kesinlikle kırma dökme olmadan Tıkanıklık Açma işlemi gerçekleştirilecektir. %100 işe yarayan, güvenli bir yöntemle tıkanıklık açılmaktadır. Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti neticesinde, tıkalı pimaş boruları özenle açılmakta ve tekrar sağlıklı şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde erken müdahale edilen pimaş borulara, gerekli bakım onarım yapılır. Böylece daha büyük tadilat masraflarından kurtulmanız sağlanmış olur.

    Protek Mühendislik olarak, robot cihazlar kullanarak, özel ekipmanlarımızla tıkanıklık tespitini yaptıktan hemen sonra, Tıkanıklık Açma işini de çözmekteyiz. Hem uygun fiyatlarla bu işlemi yapmaktayız, hem de uzman ekibimizle yapılan işin garantisini vermekteyiz. Sorununuza yerinde müdahale ve kesin çözüm üretiyoruz.

    Esenler ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ASIM *****

11 Nisan 2018

Bodrum dairede wc'den su gitmiyor.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

11 Nisan 2018

D:1 de yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine daireye girildi. Dairenin duvarlarında aşırı küflenme vardır. Hatları mikro kamerayla görüntülendi. Daire yaklaşık 6 ay kullanılmadığı için hattın içi aşırı kirlenmiş hatların içinden görüntü alınamadı. Kanal yıkama yapılıp görüntülenecektir. Yıkama için fiyat verilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

DAVUT *****

16 Mayıs 2018

KİM markette tıkanıklık şikayeti üzerine Protek Mühendislik ten hizmet talep edildi

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

16 Mayıs 2018

KİM markette yapılan teknik İnceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine gelindi Pimaş tıkanıklığı sökülüp pimaşın içinde oluşan kireci susta ile açılması istendi kanal açma çalışması yapıldı pislikler açılamadı

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

DAVUT *****

09 Mayıs 2018

Tıkanıklık var. Mutfaktan su gitmiyor.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

09 Mayıs 2018

D:1 da tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi. Mutfak hattında tıkanıklık görüldü. Kanal açma robotu ile tıkanıklık açıldı. Tıkanıklık açıldıktan sonra hatta bol bol sıcak su verildi. Kamera ile görüntülendi. Hatta aşırı yağlanma görüldü. Hattın tekrar tıkanabileceği söylendi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MUSTAFA *****

25 Nisan 2018

Balkonda tıkanıklık oluşmuştur.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

25 Nisan 2018

Daire 2'de balkondan Üst kattan gelen mutfak hattında tıkanıklık meydana gelmiştir tekstilden müdahale edilerek tıkanıklık açılmıştır kamera ile bakıldığında hattın içi yaglanmadan dolayı tikanmistir üst daireler sıcak su ve lavobo aç dönmeleri gerekmektedir