Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

   Su kaçağı herkesin canını sıkar. Konutunuzda su kaçağı varsa hem sizin hem de alt komşunuzun moralini bozabilir. Bu kadar can sıkıcı bir olay olsa da çözümü oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bu konuda uzmanlaşmış, kullandığı cihazlar kaliteli olan ve Türkiye genelinde önde gelen bir firmadan yardım almaktır

 

    Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti hususunda değil; Kanal AçmaTıkanıklık AçmaKoku Tespiti, Kanal görüntüleme vb. konuların tamamında araştırmalarda bulunmuştur. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.


    İnternette çok cüzi miktarlara Su Kaçağı Tespiti yapan firmalarla karşılaşabilirsiniz fakat buna aldanmamalısınız. Çünkü hakkından daha az fiyat biçen bu tür firmalar evinize/işyerinize geldiğinde konutunuzun su kaçağından farklı hastalıklarının olduğunu iddia eder veya su kaçağından kaynaklanan bir takım problemlerin oluştuğunu söyleyerek sizden çok daha fazla para almayı hedeflemektedirler. Bu işlem için işini hakkıyla yapan, dürüst çalışma prensipleri olan köklü bir firma ile anlaşmalısınız.


     Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz probleminizi anladıktan sonra uzman ekiplerimizi  Kağıthane 'de ki konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisini yönlendirir. Uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden akustik dinleme cihazları ile çalışır, Eğer isterseniz Su Kaçağı Tespiti 'ni yaptıktan sonra onarımını da aynı kalite de aynı gün yapabiliriz. Yaptığımız onarımın tam 1 yıl garantisi vardır. Protek Mühendislik servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya Kağıthane 'de bulunan konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisi talep etmek için yukarıdaki numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

FATİH *****

15 Şubat 2018

dairem Su Kaçağı Tespiti için daha önce çağırmış olduğum en güvenilir firma olana protek mühendisliği çağırdım

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

15 Şubat 2018

Daire 14 de yapılan çalışmada dairenin temiz su tesisatında kaçak görülmedi fakat dairenin atıp suyu makamlara ile bakıldığında lavabo gideri gırtlak hortum ile bağlanmış ve çatlak Ayrıca duş ve yer Süzgeç hatlarında iyi misiniz olup diğer süzgecinin kenarları açık olur banyo lavabo gideri yatay hat çatala kadar balçıkla dolu olur hattın yenilenmesi gerekiyor hatların değişimi ve kırılan kalebodurları yapımı işçiliği için teklif verildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HÜSEYİN *****

19 Mart 2018

Dairemde duvarlarda küf oluyor tesisatlarımda kaçak olablirmi?

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

19 Mart 2018

D:4 te yapılan teknik inceleme sonucunda su tesisatları 6 bar şebeke basıncında test yapıldı . Sıcak ve soğuk sular sağlamdır. Arıza banyoda yer süzgeci etrafında tamamen su alıyor. Su izolasyonu yapılması gerekiyor. Duş gideri ve banyo gideri tamir yapılması gerekiyor. Banyo yer süzgeç etrafı özellikle dikkat edilsin. Bina arkası su izolasyonu yapılması gerekiyor. Binadaki küflerin sebebi bunlardır.