Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

   Evinizde su kaçağı mı var? Boya yapıyorsunuz. Ama duvar kabul etmiyor mu? Duvarın yapısının bozulduğunu mu düşünüyorsunuz?  Bu tür boya kabarmalarını, duvardaki nem ve rutubetler için dairenizi kırmayın.

  Su kaçağı problemi yaşıyorsanız bu konuda yapılması gereken öncelikle su kaçağının yerini tespit etmektir. Su kaçağının kaynağını bulurken dikkat edilecek püf nokta ise kesin ve noktasal olarak nerede olduğunu tespit etmektir. Bu işlemin adı Su Kaçağı Tespiti ‘dir. İkinci olarak yapılması gerekense su kaçağını özenli ve kaliteli şekilde onarmaktır. Onarma işleminde ki püf nokta ise etrafa zarar vermeden ve bir daha su kaçağı olmayacak şekilde su kaçağı olan bölgeyi tamir etmektir.
  
   Su kaçağı herkesin canını sıkar. Konutunuzda su kaçağı varsa hem sizin hem de alt komşunuzun moralini bozabilir. Bu kadar can sıkıcı bir olay olsa da çözümü oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bu konuda uzmanlaşmış, kullandığı cihazlar kaliteli olan ve Türkiye genelinde önde gelen bir firmadan yardım almaktır.

   Protek Mühendislik olarak 20 yılı aşkın süredir Su Kaçağı Tespiti işlemin de hassasiyet ve kalitemizle memnuniyet seviyenizi en yüksekte tutmayı kendimize görev edindik. Su kaçağı Tespiti yaparken konutunuz da hiçbir yere zarar vermeyiz özellikle fazladan masraf çıkartıp maddi olarak haksız kâr hedeflemeyiz. Sadece sizin şikayetinizle ilgili bölgede işlem yapar siz isterseniz onarım yaparız. Eğer su kaçağı bulunan bölgeye onarım yapmamızı talep ederseniz hemen o an işlemi gerçekleştirebiliriz ve yaptığımız işlemin 1 yıl garantisi vardır.

   Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz probleminizi anladıktan sonra uzman ekiplerimizi  Beylikdüzü 'n de ki konutunuza Su KaçağıTespiti servisini yönlendirir. Uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden akustik dinleme cihazları ile çalışır, Eğer isterseniz Su Kaçağı Tespiti 'ni yaptıktan sonra onarımını da aynı kalite de aynı gün yapabiliriz. Yaptığımız onarımın tam 1 yıl garantisi vardır. Protek Mühendislik servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya Beylikdüzü 'n de bulunan konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisi talep etmek için yukarıdaki numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MURAT *****

27 Nisan 2018

Beylikdüzü'nde bulunan dairem için su kaçağı tespiti hizmeti Protek Mühendislik ten hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

27 Nisan 2018

Daire 39 da yapılan teknik İnceleme sonucunda temiz su tesisatları şebeke basıncına testi yapıldı tesisatları sağlam atıksu giderlerine kamera ile bakıldı normal olduğu görüldü Alaturka gömme rezervuarın dan kırık tespit edilmiştir rezervuarın yenilenmesi gerekmektedir banyonun atık su tesisatının yenilenmesi gerekmektedir iki noktada Pimaş tam takılmamıştır yer sifonu Eski hatta bağlanmıştır arıza banyo atık su tesisatlarında

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MEHMET *****

06 Ağustos 2018

Beylikduzu Barış mahallesi su kaçağı

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

06 Ağustos 2018

Daire 9 da yapılan teknik İnceleme sonucunda temiz su tesisatları ayrı ayrı 8 barda test edildi sağlamdır atık su tesisatı kamera ile görüntülendi ana Hatta bağlanan çatalda pimaşın yerleşme dini ve gömme kuvvetin kaldırılması gerektiği söylendi fiyat teklifi verildi