Kartal Tıkanıklık Açma

  Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

    Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Pimaş Açma gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir vermekteyiz. Bu sürenin bizlere kazandırmış olduğu tecrübe, firmamızın daima tesisat hakkında yapılan gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu gelişmelerle kendini yenilemesi sonucunda ortaya tek sonuç çıkmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

    Eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz, evinizde kesinlikle kırma dökme olmadan Tıkanıklık Açma işlemi gerçekleştirilecektir. %100 işe yarayan, güvenli bir yöntemle tıkanıklık açılmaktadır. Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti neticesinde, tıkalı pimaş boruları özenle açılmakta ve tekrar sağlıklı şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde erken müdahale edilen pimaş borulara, gerekli bakım onarım yapılır. Böylece daha büyük tadilat masraflarından kurtulmanız sağlanmış olur.

    Protek Mühendislik olarak, robot cihazlar kullanarak, özel ekipmanlarımızla tıkanıklık tespitini yaptıktan hemen sonra, Tıkanıklık Açma işini de çözmekteyiz. Hem uygun fiyatlarla bu işlemi yapmaktayız, hem de uzman ekibimizle yapılan işin garantisini vermekteyiz. Sorununuza yerinde müdahale ve kesin çözüm üretiyoruz.

    Kartal ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SONER *****

11 Eylül 2018

Tıkanıklık şikayeti üzerine Protek Mühendislikten hizmet bir talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

11 Eylül 2018

Doğa Kolejinde yapılan teknik İnceleme sonucunda kantin mutfağında pis su geri Tepme şikayeti üzerine özel kamera ile görüntülendi yatay hattın tamamen tıkalı olduğu görüldü özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı yatay PVC gideri yerden döşenmiş olduğundan ters yön vardır yüzde seksen oranında su dolu olup zamanla tıkanma olabilir Şu an itibarıyla sistem dolu çalışıyor 10 15 gün aralıklarla yağ çözücü kimyasal kullanılması Tavsiye edildi yatay hat 70lik tir