Güngören Tıkanıklık Açma

  Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

    Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Pimaş Açma gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir vermekteyiz. Bu sürenin bizlere kazandırmış olduğu tecrübe, firmamızın daima tesisat hakkında yapılan gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu gelişmelerle kendini yenilemesi sonucunda ortaya tek sonuç çıkmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

    Eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz, evinizde kesinlikle kırma dökme olmadan Tıkanıklık Açma işlemi gerçekleştirilecektir. %100 işe yarayan, güvenli bir yöntemle tıkanıklık açılmaktadır. Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti neticesinde, tıkalı pimaş boruları özenle açılmakta ve tekrar sağlıklı şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde erken müdahale edilen pimaş borulara, gerekli bakım onarım yapılır. Böylece daha büyük tadilat masraflarından kurtulmanız sağlanmış olur.

    Protek Mühendislik olarak, robot cihazlar kullanarak, özel ekipmanlarımızla tıkanıklık tespitini yaptıktan hemen sonra, Tıkanıklık Açma işini de çözmekteyiz. Hem uygun fiyatlarla bu işlemi yapmaktayız, hem de uzman ekibimizle yapılan işin garantisini vermekteyiz. Sorununuza yerinde müdahale ve kesin çözüm üretiyoruz.

    Güngören ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SAMET *****

01 Mayıs 2018

mutfak gideri tıkanıklığı

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

01 Mayıs 2018

mutfak gideri tıkanıklığı mutfak hattı tıkanıklığı şikayeti üzerine gerildi hattın dışarıda evimiz olduğu görüldü kim açar sökülüp yeni Pimaş Acar iyiyim verilerek geri yerine takıldı Eyim dinleneyimül verilerek geri yerine takıldı

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MAHMUT *****

23 Mart 2018

tıkanıklık problemi için Dinçer usta aracılığıyla Protek Mühendislik den hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

23 Mart 2018

Binada yapılan teknik inceleme sonucunda binanın boya haneden gelip tuvaletlere bağlanan ana hat içerisin de tıkanma olmuştur. robot ile açıldıktan sonra kamera ile gözlem yapılarak tekrar bakıldı hat temiz ve açıktır.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ÖZCAN *****

28 Haziran 2018

atık su tıkanıklık şikayeti

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

28 Haziran 2018

Daire 2'de atıksu tıkanıklık şikayeti üzerine gelindi tuvalet hattındaki tıkanıklık görüldüğü kanal açma robotu ile tıkanıklık açıldı açılıştan sonra kamera ile görüntülendi Hatta ufak ufak taşlar görüntülendi yıkama için teklif verildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

KEMAL *****

18 Haziran 2018

atık su tıkanıklığı

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

18 Haziran 2018

Daire 1 deki yapılan teknik İnceleme sonucunda tuvalet giderinden girildi 5 metredeki tıkanıklık açıldı üst katların mutfak giderlerinin bu hafta bağlı olduğu tespit edildi içinden bulaşık teli çıktı görüntüleme sonucunda içinde aşırı derecede yağlanma olduğu görüldü yıkama için bilgi verildi