Şişli Su Kaçağı Tespiti

 Su kaçağının olma nedenleri oldukça fazladır. Ticari yerlerde ve konutlarda, zamanla aşınan ve eskiyen, tıkanan tesisat borularının çatlayarak çeşitli su sızıntılarına sebep olduğu bilinmektedir. Yaşadığınız yerde ve iş yerlerinde zaman zaman tesisat bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının yapılması gerekmektedir. İlerleyen dönemlerde, daha büyük hasarlarla karşılaşmamak adına, tesisat işlerinin aksatılmaması gerekmektedir.

  Su kaçağı, evlerde iş yerlerinde, tesisatı uzun süredir yenilenmemiş eski binalarda ve birçok yerde karşılaşabileceğiniz; tespit etmesi zahmetli ve binaya çeşitli zararlar verebilen bir problemdir. Su kaçağına genellikle, uzun süredir bakımı ve tesisat yenilemesi yapılmamış binalarda rastlayabiliriz. Eğer siz de su kaçağı olduğundan şüphe ediyorsanız, birkaç gözlem yaparak su kaçağı olup olmadığını ayırt edebilirsiniz; fakat, yine de tüm bunların yanında, bazen Su Kaçağı Tespit işlemi oldukça zor ve zahmetlidir. Bazı su kaçağı vakalarında, yalnızca profesyonel şekilde kontrol edilerek bulunabilmekte ve çözülebilmektedir.

  Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti konusunda araştırmalarda bulunmuştur ve uzmanlaşmıştır. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.

  Su Kaçağı Tespiti hususunda uzun zamandır hizmet vermekte olan ekiplerimiz, konusunda deneyimli, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayıdır ki Su Kaçağı Tespitinde çözümün adresi haline gelen Protek Mühendislik bu sektörde rol modeldir. Garantili ve kaliteli hizmet anlayışımız  ile İstanbul ve Ankara 'nın tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz

 Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. 


 

Kaliteli ve güvenilir hizmet almanızın yanı sıra, yaptığımız herhangi bir onarım 1 yıl garantilidir.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MÜRSEL *****

16 Şubat 2018

Şişli fulya da bulunan dairem de Su Kaçağı Tespiti için hizmet alımı.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

16 Şubat 2018

Daire 11 de yapılan teknik inceleme sonucunda temiz su tesisatları test edildi. Sıcak su tesisatında kaçak olduğu görüldü. Alan taraması yapılarak kaçağın yteri tespit edildi. Su Kaçağı Tespiti mutfakta dolabın dibindeki fayansta manşondadır. Su Kaçağı Tespiti üzeri açılarak müşteriye gösterildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BÜŞRA *****

18 Mayıs 2018

Şişli Fulya Mahallesi su kaçak

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

18 Mayıs 2018

Daire 3'te temiz su tesisatları test edildi sağlamdır atık su tesisatları kamera ile görüntülendi davasının dönüş dirseğinde kırık görüldü değişmesi gerektiği söylendi ve görmek küvetin kontrol edildikten sonra değişmesi söylendi kapalı sistem olduğu için kamera ile görüntülenemedi