Beykoz Su Kaçağı Tespiti

   Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyor ama emin olamıyor musunuz? Evinizde su kaçağı var mı yok mu öğrenmek için şu 6 maddeyi okuyun.

-Duvarlarda nem, kabarma ve rutubet şikayetiniz varsa,Kanalizasyonda üreyen çeşitli böcekler çoğaldıysa,

-Çok fazla su kullanmadığınız halde, su faturanız çok yüklü miktarda gelmeye başladıysa,

-Tüm musluklar kapalı olduğu halde, su sayacınız dönmeye devam ediyorsa,

-Banyo ve mutfak gibi noktalarda onarım yapıldığı halde alt dairenin tavanında kabarma ve sararmalar mevcutsa,

 Demek ki konutunuzda gerçekten su kaçağı var. Peki bu konuda ne yapacağınızı biliyor musunuz? Sizin için anlatalım;
  Su kaçağı problemi yaşıyorsanız bu konuda yapılması gereken öncelikle su kaçağının yerini tespit etmektir. Su kaçağının kaynağını bulurken dikkat edilecek püf nokta ise kesin ve noktasal olarak nerede olduğunu tespit etmektir. Bu işlemin adı Su Kaçağı Tespiti ‘dir. İkinci olarak yapılması gerekense su kaçağını özenli ve kaliteli şekilde onarmaktır. Onarma işleminde ki püf nokta ise etrafa zarar vermeden ve bir daha su kaçağı olmayacak şekilde su kaçağı olan bölgeyi tamir etmektir.

 Artık konutunuz da su kaçağı var mı yok mu eminsiniz, çözümünün de nasıl olduğunu biliyorsunuz fakat kendinize sorun bu işlem için kimden yardım almalıyım deyin. Bu konuda da size küçük bir açıklama yapalım;

     İnternette çok cüzi miktarlara Su Kaçağı Tespiti yapan firmalarla karşılaşabilirsiniz fakat buna aldanmamalısınız. Çünkü hakkından daha az fiyat biçen bu tür firmalar evinize/işyerinize geldiğinde konutunuzun su kaçağından farklı hastalıklarının olduğunu iddia eder veya su kaçağından kaynaklanan bir takım problemlerin oluştuğunu söyleyerek sizden çok daha fazla para almayı hedeflemektedirler. Bu işlem için işini hakkıyla yapan, dürüst çalışma prensipleri olan köklü bir firma ile anlaşmalısınız. Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti hususunda değil; Kanal AçmaTıkanıklık AçmaKoku Tespiti, Kanal görüntüleme vb. konuların tamamında araştırmalarda bulunmuştur. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.

 Evet artık kimden yardım almanız konusunda da aklınızda soru işareti kalmamıştır. Son olarak şu konuda sizi netleştirelim, Protek Mühendislikten nasıl hizmet talep edebilirim işlemlerini nasıl yapıyorlar acaba? diye düşünüyorsanız buyurun aşamalı olarak anlatımı okuyun;

    Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz probleminizi anladıktan sonra uzman ekiplerimizi  Beykoz 'da ki konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisini yönlendirir. Uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden akustik dinleme cihazları ile çalışır, Eğer isterseniz Su Kaçağı Tespiti 'ni yaptıktan sonra onarımını da aynı kalite de aynı gün yapabiliriz. Yaptığımız onarımın tam 1 yıl garantisi vardır. Protek Mühendislik servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya Beykoz 'da bulunan konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisi talep etmek için yukarıdaki numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

KEREM *****

03 Mart 2018

Komşu tavsiye üzerine arıyan kerem beyin sukacagi şikayeti üzerine gelindi

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

03 Mart 2018

Kerem bey'in daire için sıcak su tesisatı kaçak tespiti yapıldı gömme küvet ve lavabo arasında olan T bağlantı kısmında Kaçak tespit edildi değişimi için fiyat verildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BAYRAM *****

20 Mart 2018

Acarkent de yaptığım tesisatın kontrolü için Protek Mühendislikten profösyonel yardım talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

20 Mart 2018

Villa da yapılan teknik inceleme sonucunda kalorifer tesisatı hattında kaçak tespit edildi. kaçağın nokta kısmı üzeri açılarak ustaya gçsterildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

COŞKUN *****

21 Temmuz 2018

Mutfak dolabının altında su kaçak şikayeti olduğu için protek mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

21 Temmuz 2018

Numara 390 da mutfak bataryası fıskiyesi patlamıştır yenisi alınarak değişimi yapılmıştır arıza giderilmiştir

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

AHU *****

27 Nisan 2018

Daireden bir alt kata su kaçağı oluyor.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

27 Nisan 2018

D:6 da yapılan teknik inceleme sonucunda sızıntı şikayeti üzerine adrese gelindi. Sıcak ve soğuk su tesisatları sağlamdır. Mikro kamera ile atık su tesisatıları görüntülendi. Duşun yer süzgecinde ve ana hat bağlantı çatalında eğim tersliği tespit edilmiştir. Lavabo bağlantı çatalından sonra yüzeyde ağzı olmayan bir çatal tespit edilmiştir. Tesisatlar sağlamdır.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

İSMAİL *****

14 Ağustos 2018

Su faturamız çok geliyor Beykoz'daki daire niçin Protek mühendislikten hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

14 Ağustos 2018

Giriş dairede yapılan teknik İnceleme sonucunda yüksek fatura Şikayetim üzerine test yapıldı cihaz ve alan taraması yapıldı arıza bina dışında gaz kutusu sol tarafında tarihi en altında tespit edildi pprc borusunda çatlak olduğu görüldü tamiratı sukates tarafından yapıldı tamirden sonra basınç testi yapıldı sağlam bir şekilde teslim edildi şebeke basıncı çok yüksek olduğu için basınç regülatörü takılması Tavsiye edildi