Sultangazi Tıkanıklık Açma

Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Pimaş Açma gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir vermekteyiz. Bu sürenin bizlere kazandırmış olduğu tecrübe, firmamızın daima tesisat hakkında yapılan gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu gelişmelerle kendini yenilemesi sonucunda ortaya tek sonuç çıkmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

    Sultangazi ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HASAN *****

01 Mart 2018

İnternetten ifrmanıza ulaştım ve Tıkanıklık Açma için hizmet talep ettim ve güler yüzlü hizmetten memnun kaldım.

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

01 Mart 2018

D:13 te yapılan teknik inceleme sonucunda dairenin mutfak gider hattı tıkalı olup robot ve yay kullanıldı açılmadı. Kamerayla bakılıp hattın 40 cm mesafede inşaat çimentosu oldugu görüldü. Tezgah altında 40 cm kırılıp dirsekte dolan çimento açılıp yeniden hat yapılıp açıldı. Kullanım yapılıp kontrol edildi. Hat açıktır.