Pendik Su Kaçağı Tespiti

   Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyor ama emin olamıyor musunuz? Evinizde su kaçağı var mı yok mu öğrenmek için şu 6 maddeyi okuyun.

-Duvarlarda nem, kabarma ve rutubet şikayetiniz varsa,Kanalizasyonda üreyen çeşitli böcekler çoğaldıysa,
-Çok fazla su kullanmadığınız halde, su faturanız çok yüklü miktarda gelmeye başladıysa,
-Tüm musluklar kapalı olduğu halde, su sayacınız dönmeye devam ediyorsa,
-Banyo ve mutfak gibi noktalarda onarım yapıldığı halde alt dairenin tavanında kabarma ve sararmalar mevcutsa,

 Demek ki konutunuzda gerçekten su kaçağı var. Peki bu konuda ne yapacağınızı biliyor musunuz? Sizin için anlatalım;
  Su kaçağı problemi yaşıyorsanız bu konuda yapılması gereken öncelikle su kaçağının yerini tespit etmektir. Su kaçağının kaynağını bulurken dikkat edilecek püf nokta ise kesin ve noktasal olarak nerede olduğunu tespit etmektir. Bu işlemin adı Su Kaçağı Tespiti ‘dir. İkinci olarak yapılması gerekense su kaçağını özenli ve kaliteli şekilde onarmaktır. Onarma işleminde ki püf nokta ise etrafa zarar vermeden ve bir daha su kaçağı olmayacak şekilde su kaçağı olan bölgeyi tamir etmektir.

 Artık konutunuz da su kaçağı var mı yok mu eminsiniz, çözümünün de nasıl olduğunu biliyorsunuz fakat kendinize sorun bu işlem için kimden yardım almalıyım deyin. Bu konuda da size küçük bir açıklama yapalım;

     İnternette çok cüzi miktarlara Su Kaçağı Tespiti yapan firmalarla karşılaşabilirsiniz fakat buna aldanmamalısınız. Çünkü hakkından daha az fiyat biçen bu tür firmalar evinize/işyerinize geldiğinde konutunuzun su kaçağından farklı hastalıklarının olduğunu iddia eder veya su kaçağından kaynaklanan bir takım problemlerin oluştuğunu söyleyerek sizden çok daha fazla para almayı hedeflemektedirler. Bu işlem için işini hakkıyla yapan, dürüst çalışma prensipleri olan köklü bir firma ile anlaşmalısınız. Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti hususunda değil; Kanal AçmaTıkanıklık AçmaKoku Tespiti, Kanal görüntüleme vb. konuların tamamında araştırmalarda bulunmuştur. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.

 Evet artık kimden yardım almanız konusunda da aklınızda soru işareti kalmamıştır. Son olarak şu konuda sizi netleştirelim, Protek Mühendislikten nasıl hizmet talep edebilirim işlemlerini nasıl yapıyorlar acaba? diye düşünüyorsanız buyurun aşamalı olarak anlatımı okuyun;

    Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz probleminizi anladıktan sonra uzman ekiplerimizi Pendik 'de ki konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisini yönlendirir. Uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden akustik dinleme cihazları ile çalışır, Eğer isterseniz Su Kaçağı Tespiti 'ni yaptıktan sonra onarımını da aynı kalite de aynı gün yapabiliriz. Yaptığımız onarımın tam 1 yıl garantisi vardır. Protek Mühendislik servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya Avcılar 'da bulunan konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisi talep etmek için yukarıdaki numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.


Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

AYŞE *****

13 Mart 2018

Apartmanımızda 2 kattada su sızıntısı var.

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

13 Mart 2018

D:1 in temiz su tesisatları sağlam atık su tesisatında problem görüldü. Lavabonun ve yer süzgecinin küvet giderinden itibaren 50'lik hat komple değiştirilecek daire 2 ninde atık suyuna bakıldı. Ordada 50' lik hat değiştirilecek.