Çayyolu Su Kaçağı Tespiti

   Evinizde su kaçağı mı var? Boya yapıyorsunuz. Ama duvar kabul etmiyor mu? Duvarın yapısının bozulduğunu mu düşünüyorsunuz?  Bu tür boya kabarmalarını, duvardaki nem ve rutubetler için dairenizi kırmayın.

  Su kaçağı problemi yaşıyorsanız bu konuda yapılması gereken öncelikle su kaçağının yerini tespit etmektir. Su kaçağının kaynağını bulurken dikkat edilecek püf nokta ise kesin ve noktasal olarak nerede olduğunu tespit etmektir. Bu işlemin adı Su Kaçağı Tespiti ‘dir. İkinci olarak yapılması gerekense su kaçağını özenli ve kaliteli şekilde onarmaktır. Onarma işleminde ki püf nokta ise etrafa zarar vermeden ve bir daha su kaçağı olmayacak şekilde su kaçağı olan bölgeyi tamir etmektir.
  
   Su kaçağı herkesin canını sıkar. Konutunuzda su kaçağı varsa hem sizin hem de alt komşunuzun moralini bozabilir. Bu kadar can sıkıcı bir olay olsa da çözümü oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bu konuda uzmanlaşmış, kullandığı cihazlar kaliteli olan ve Türkiye genelinde önde gelen bir firmadan yardım almaktır.

   Protek Mühendislik olarak 20 yılı aşkın süredir Su Kaçağı Tespiti işlemin de hassasiyet ve kalitemizle memnuniyet seviyenizi en yüksekte tutmayı kendimize görev edindik. Su kaçağı Tespiti yaparken konutunuz da hiçbir yere zarar vermeyiz özellikle fazladan masraf çıkartıp maddi olarak haksız kâr hedeflemeyiz. Sadece sizin şikayetinizle ilgili bölgede işlem yapar siz isterseniz onarım yaparız. Eğer su kaçağı bulunan bölgeye onarım yapmamızı talep ederseniz hemen o an işlemi gerçekleştirebiliriz ve yaptığımız işlemin 1 yıl garantisi vardır.

   Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz probleminizi anladıktan sonra uzman ekiplerimizi  Çayyolu 'n da ki konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisini yönlendirir. Uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden akustik dinleme cihazları ile çalışır, Eğer isterseniz Su Kaçağı Tespiti 'ni yaptıktan sonra onarımını da aynı kalite de aynı gün yapabiliriz. Yaptığımız onarımın tam 1 yıl garantisi vardır. Protek Mühendislik servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya Çayyolu 'n da bulunan konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisi talep etmek için yukarıdaki numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MUSTAFA HULUSİ *****

02 Mart 2018

Mutlukent sitesin de bulunan dairem için Su Kaçağı Tespiti hizmeti talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

02 Mart 2018

Cihaz ile yapılan teknik inceleme sonucunda temiz suyun (kullanım suyu)sıcak su kısmından kaçak olduğu tespit edilmiştir. Su kaçağının olduğu bölge mutfak içerisinden duvardan üst banyoya çıkan boruda olduğu cihaz ile tespit edildi. Su kaçağı banyo içerisinde lavabo ve duşa giden ve yerden 50 cm de giden borudadır. Klozet ile küvet arasındaki köşededir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SERAP *****

21 Mayıs 2018

Çayyolunda bulunan binanın çatı katında bulunan su kaçak problemi için protek mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

21 Mayıs 2018

Cihaz ile yapılan teknik inceleme sonuncunda çatıda bulunan para petlerden kenarları açık olan ve işaretlenip belirlenen yerlerden akıntı olduğu tespit edilmiştir.Çatı içi izolasyonların kalkan kısımları ,çelik bacanın kernarları izolasyonu bozulan yerlerden akıntı olmaktadır.Parapet üzeri sac kaplı olan yerlerin yerine mermer damlalıklı küpeşte olması tavsiye edilir.Mermer damlalıklı küpeşte yapıldığında dış cepheye suyun önlenmiş olur.Yağan yağmr suları bu sayede cepheye zarar vermez.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

CENGİZ-MERT *****

07 Temmuz 2018

Su kaçak şikayeti.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

07 Temmuz 2018

Cihaz ile yapılan teknik inceleme sonucunda temiz su tesisatları ve kalorifer tesisatında su kaçağı yoktur.Lavabo giderinde banyo alt kat yer tabanına iner inmez gider dirseğinden itibaren 60 cm kadar içerisinde su bulunmakta bu yerden direk ve ek parçalarından kaçak olduğuyere sızdırıyor.