Keçiören Su Kaçağı Tespiti

  Su kaçağının olma nedenleri oldukça fazladır. Ticari yerlerde ve konutlarda, zamanla aşınan ve eskiyen, tıkanan tesisat borularının çatlayarak çeşitli su sızıntılarına sebep olduğu bilinmektedir. Yaşadığınız yerde ve iş yerlerinde zaman zaman tesisat bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının yapılması gerekmektedir. İlerleyen dönemlerde, daha büyük hasarlarla karşılaşmamak adına, tesisat işlerinin aksatılmaması gerekmektedir.

  Su kaçağı, evlerde iş yerlerinde, tesisatı uzun süredir yenilenmemiş eski binalarda ve birçok yerde karşılaşabileceğiniz; tespit etmesi zahmetli ve binaya çeşitli zararlar verebilen bir problemdir. Su kaçağına genellikle, uzun süredir bakımı ve tesisat yenilemesi yapılmamış binalarda rastlayabiliriz. Eğer siz de su kaçağı olduğundan şüphe ediyorsanız, birkaç gözlem yaparak su kaçağı olup olmadığını ayırt edebilirsiniz; fakat, yine de tüm bunların yanında, bazen Su Kaçağı Tespit işlemi oldukça zor ve zahmetlidir. Bazı su kaçağı vakalarında, yalnızca profesyonel şekilde kontrol edilerek bulunabilmekte ve çözülebilmektedir.

  Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti konusunda araştırmalarda bulunmuştur ve uzmanlaşmıştır. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.

  Su Kaçağı Tespiti hususunda uzun zamandır hizmet vermekte olan ekiplerimiz, konusunda deneyimli, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayıdır ki Su Kaçağı Tespitinde çözümün adresi haline gelen Protek Mühendislik bu sektörde rol modeldir. Garantili ve kaliteli hizmet anlayışımız  ile İstanbul ve Ankara 'nın tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz

  Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. 

 

Detaylı için 444 0 851 nolu çağrı merkezi hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HAVA *****

29 Ocak 2018

Ayvalı da bulan dairem için Protek Mühendislik ten Su Kaçağı Tespiti için hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

29 Ocak 2018

Cihaz ile yapılan teknik inceleme sonucunda Wc de duvardan geçen temiz su borusu (pprc) direkten kaçak olduğu tespit edildi.İkinci fayans kırılarak plastik boru tamiri yapılmıştır.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SÜLEYMAN *****

16 Ağustos 2018

Villada bulunan kalorifer tesisat kaçağının giderilmesi için protek mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

16 Ağustos 2018

Daire içi yapılan teknik inceleme sonucunda kombi tesisatında bulunan kaçağa kimyasal ilaç dökülmüştür. 2 gün süreyle kombi çalıştırılacak kaçak kesilmesi beklenecek.