Etimesgut Su Kaçağı Tespiti

  Su kaçağı, evlerde iş yerlerinde, tesisatı uzun süredir yenilenmemiş eski binalarda ve birçok yerde karşılaşabileceğiniz; tespit etmesi zahmetli ve binaya çeşitli zararlar verebilen bir problemdir. Su kaçağına genellikle, uzun süredir bakımı ve tesisat yenilemesi yapılmamış binalarda rastlayabiliriz. Eğer siz de su kaçağı olduğundan şüphe ediyorsanız, birkaç gözlem yaparak su kaçağı olup olmadığını ayırt edebilirsiniz; fakat, yine de tüm bunların yanında, bazen Su Kaçağı Tespit işlemi oldukça zor ve zahmetlidir. Bazı su kaçağı vakalarında, yalnızca profesyonel şekilde kontrol edilerek bulunabilmekte ve çözülebilmektedir.

  Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti konusunda araştırmalarda bulunmuştur ve uzmanlaşmıştır. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.

   Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. 

 

 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

İDİL *****

20 Ocak 2018

Dairemde ki su kaçağı için konusun da türkiye lideri olan Protek Mühendislik ten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

20 Ocak 2018

Cihaz ile yapılan teknik inceleme sonucunda banyo duş PVC gideri ve daire tamamı PVC lere su verildiğinde akıntı olmadığından pvc lerden su akıtıldığında içerisi tamamen su almakta. Duştan kullanıldığı zaman duş gideri çatal ile süzgeç alınmış. Duştan giden su geri gidip süzgeç gırtlak hortmla PVC yer bağlantısı iyi olmadığından kaçırıyor. Duş gideri uzatılarak çataldan uzaklaştırıldı. Yine klozet gideri tam oturmadığından akordiyon dirsekle malzeme takılmıştır.