Şile Petek Temizliği

   Petek temizliği çok önemli ve hassas bir konudur. Bu işin tam ve doğru bir şekilde yapılması son derece önemlidir. Bu işi yapan birçok firma vardır ama Protek Mühendislik sizlere istediğiniz düzeyde kaliteli hizmeti garantili bir şekilde yapmaktadır. 

   Eviniz olsun, iş yeriniz olsun bu gibi mekanlarda bulunan ve ısınmanızı sağlayan petekler bazen işlerini düzgün yapmayabilir. Bunun sebebi ise peteklerin içerisinde zamanla birikmiş olan pislik ve tortulardır. Bu pislikler ısı iletimini engellediği için petekleriniz eski verimliliğinde çalışamazlar. Peki böyle bir durumla karşılaştığınızda ne yapmalısınız? Şöyle ki sıhhi tesisat sektöründe bu gibi problemler için Petek Temizliği adı verilen servis işlemi uygulanmaktadır. Bu işlem sayesinde petekleriniz pisliklerinden temizlenerek eski verimliliğine kavuşurlar.

   Petek Temizliği servis ihtiyaçlarınızda herhangi bir sıradan firma ile çalışmamalısınız. Mümkünde bu işi yıllardır yapan ve profesyonel bir firma ile çalışmalısınız. Aksi takdirde Petek Temizliği pek bir anlam ifade etmez. Çünkü Petek Temizleme işlemi son derece titizlikle ve uzman ekiplerce yapılması gereken bir işlemdir. Bu uzman ekibe ve profesyonel bir firmaya ulaşmak için ufak bir piyasa araştırma yapmalısınız.

   Protek Mühendislik olarak bizde Petek Temizliği servis hizmetini İstanbul'umuzun tüm ilçelerine olduğu gibi Şile ilçesine de vermekteyiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji Petek Temizleme cihazlarımız ile sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Petek Temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak veya Şile ilçesinde bulunan konutunuza servis yazdırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden 444 0 851 & 0541 785 28 37 no'lu numaraları çevirerek Protek Mühendislik müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

#Şile  #PetekTemizliği  #ŞilePetekTemizliği

 

            

 İstanbul'umuzun Şile ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Şile Kanal Görüntüleme

Şile Pimaş Açma

Şile Yağ Tutucu Temizliği

Şile Tıkanıklık Açma

Şile Koku Tespiti

Şile Kanal Açma

Şile Su Kaçağı Tespiti

Şile Su Sızıntı Tespiti

Şile Su Tesisatçısı

Şile Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Şile Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BURHAN *****

16 Şubat 2019

Petekleri mi temizletmek için Protek Mühendislik den hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

16 Şubat 2019

Kalorifer yıkaması Özlem sitesi 23g Villa kalorifer tesisatları ve panel petekler özel kalorifer yıkama makinesi ile yıkandı 5 defa suyu değişti daha sonra özel yıkamak kimyasal ile yıkandı temiz ve çalışır durumda teslim edildi 7 panel petek 1 havlupan vardır yıkama işlemi kombi devre dışı bırakılarak yapılmıştır sıcak çalışır halde teslim edildi filtre temizlendi Kadıköy sukates giriş Petek takılı olduğundan açılamadı peteğin değişmesi gerektiği söylendi