Esenyurt Petek Temizliği

   Protek Mühendislik olarak uzun yıllardır Petek Temizliği servis hizmeti veriyor ve en fazla üç senede bir yaptırılması gerektiğini tüm uzmanlar gibi biz de tavsiye ediyoruz. Petek Temizliği dediğimiz işlem ile peteklerinizin içerisinde oluşan kir, pas, tortu gibi pislikleri temizleyerek ısı verimliliğini arttırıyor, faturanıza olumlu yönde etki ediyoruz. Petekleriniz temizlik sonrasında çok daha kolay ve çok daha hızlı ısınacaktır. Soğuk kış günleri gelmeden bir an önce Petek Temizliği yaptırmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Yapılan bu işlem süresinde konutunuzun hiç bir yerine zarar verilmez. Konusunda uzman ustalardan oluşan ekiplerimiz ile verdiğimiz Petek Temizliği hizmetlerini son teknoloji Petek Temizleme cihazları ile gerçekleştirmekteyiz.

 

    En çok kullanılan ısınma aracı olan peteklerimizin düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Çünkü kaloriferlerimizin içinde devirdaim yapan su zamanla barlanır ve kireçlenir. Vazifesini tam yapamaz hale gelir. Evimiz yeterince ısınmaz ve bu durum cebimize kötü yansır. İşte bu kötü sonuçları yaşamak istemiyorsanız peteklerinizin periyodik bakımını yaptırmalısınız.

 Petek Temizliği veya diğer servis hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve Esenyurt ilçesinde bulunan konutunuza servis talep etmek istiyorsanız 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları çevirerek bize ulaşabilirsiniz.

#Esenyurt  #PetekTemizliği  #EsenyurtPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Esenyurt ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Esenyurt Kanal Görüntüleme

Esenyurt Pimaş Açma

Esenyurt Yağ Tutucu Temizliği

Esenyurt Tıkanıklık Açma

Esenyurt Koku Tespiti

Esenyurt Kanal Açma

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Sızıntı Tespiti

Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

YENER / NURCAN *****

11 Ekim 2019

Müşteri petek temizliği ve yıkanması için talepte bulundu Şuna da siliyorsun

img

Sorumlu Görüşü

ERDAL ALKUŞ

11 Ekim 2019

Adrese gidildi makine ile petekler tek tek temiz su gelene kadar ayrıca peteklerin bütüne açılarak yıkama yapılıp Petek havaları alınarak müşteriye teslim edildi