Ataşehir Tıkanıklık Açma

    Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

    Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Pimaş Açma gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir vermekteyiz. Bu sürenin bizlere kazandırmış olduğu tecrübe, firmamızın daima tesisat hakkında yapılan gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu gelişmelerle kendini yenilemesi sonucunda ortaya tek sonuç çıkmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

    Eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz, evinizde kesinlikle kırma dökme olmadan pimaş açma işlemi gerçekleştirilecektir. %100 işe yarayan, güvenli bir yöntemle pimaş açılmaktadır.Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti neticesinde, tıkalı pimaş boruları özenle açılmakta ve tekrar sağlıklı şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde erken müdahale edilen pimaş borulara, gerekli bakım onarım yapılır. Böylece daha büyük tadilat masraflarından kurtulmanız sağlanmış olur.

    Protek Mühendislik olarak, robot cihazlar kullanarak, özel ekipmanlarımızla tıkanıklık tespitini yaptıktan hemen sonra, Tıkanıklık Açma işini de çözmekteyiz. Hem uygun fiyatlarla bu işlemi yapmaktayız, hem de uzman ekibimizle yapılan işin garantisini vermekteyiz. Sorununuza yerinde müdahale ve kesin çözüm üretiyoruz.

    Ataşehir ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

YILMAZ *****

04 Haziran 2018

Kuruçeşme kafede AVM karşısında Sızıntı şikayeti üzerine çalışmalarından Memnun kaldığımız Protek Mühendislikten hizmet talep ettik.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

04 Haziran 2018

Kuruçeşme Kafede yapılan teknik inceleme sonucunda; bodrum katta Tıkanıklık olduğu, Kamera ile bakıldığında da tıkanıklığın 10 metre de olduğu görülmüştür. Kanal Açma çalışması yapılarak Tıkanıklık açılmıştır. Hat açıldıktan sonra tekrar kamera ile kontrol edilmiştir. Kontroller sonucu hatta meyil tersliği olduğu gözlenmiştir. Hat açıktır.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SİMA *****

06 Ağustos 2018

Klima hattında tıkanıklık vardır

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

06 Ağustos 2018

Daire 23 de klima hattinda klimanın dibinden su geldiği görüldü dranaj borusu kesilip basınçlı su ile tıkanıklık açıldı tekrar bağlandı çalışır vaziyette test asamadindadir