Ümraniye Tıkanıklık Açma

Dairenizde tıkanıklık olmasının sebeplerini merak ediyorsanız buyurun ;

- Lavabolara dökülen yemek artıkları,
Banyo giderlerine düşen sabun artıkları, saç ve kıllar,
Atık yağların zamanla borularda donması
Pimaş borularda birikmiş kirler ve tortular,
Klozetlere düşmüş küçük çocuk oyuncakları vb.. maddeler,
İnşaat zamanından kalma tuğla ve taşların borularda birikmesi  gibi birçok tıkanıklık nedeni olabilir.

    Lavabolardan ve banyolardan akmak bilmeyen ve klozetten taşan sular, sizin de ev / iş yerinizde tıkanıklık problemi yaşadığınızın en önemli göstergesidir.Peki dairenizde tıkanıklık problemi var ve ne yapacaksınız ?

   Tıkanıklık Açma, öyle sanıldığı gibi kolayca halledilebilecek bir problem değildir. Marketlerden alacağınız kimyasal çözeltilerle tıkanıklık sorunundan kurtulmanız mümkün değildir. Henüz, tam tıkanıklık oluşmadan zaman zaman kullanılan bu çözeltiler, kısmen işe yaramakla birlikte, içeriğinde bulunan yanıcı maddeler ve ağır kimyasallar nedeniyle pimaş borularınıza büyük ve kalıcı hasarlar vermektedirler.

Tıkanıklık Açma işleminden kullanılan yöntemlerden birisi de plastik pompalardır. Bu pompalar yardımıyla Tıkanıklık Açma işlemi gerçekleştirilmiş olmaz, fakat geçici bir çözüm arıyorsanız, işe yarayabilir. Yine de Tıkanıklık Açma konusunda, profesyonel bir ekipten yardım almak en mantıklı çözümdür.

Şimdi de dairenizdeki Tıkanıklık Açma işlemi için neden profesyonel yardıma ihtiyacınız var onu anlayalım;

 Tıkanıklığın oluşmasının kesin sebebini tespit etmek için profesyonel bir ekiple, inceleme yapılmalıdır. Tıkanıklığa neden olan birçok problem olabilir. Önemli olan, en kısa sürede sizi çözüme götürecek olan sıkıntıyı belirlemektir.

 Sizin evinizde, iş yerinizde ya da yaşam alanınızda niçin tıkanıklık olduğunu bulmamız çok basit. Özel kameralı cihazlarımızla, tıkanıklığın kaynağına ulaşıyoruz ve sorunu en kısa sürede çözüyoruz.

   Ümraniye ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız.
Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BAYRAM *****

24 Ocak 2018

Süreyya petrol de pimaş tıkanıklığı şikâyeti üzerine tıkanıklık açma çalışması talep edildi.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

24 Ocak 2018

Benzin istasyonunda yapılan teknik İnceleme sonucunda kompresör odası su tahliye giderinde tıkanıklık şikayeti üzerine özel mikro kamera ile görüntülendi perde beton arkasında atık su giderinde çökme vardır perde beton arkasındaki gider de tıkanıklığı açılamadı atık su gideri çöken yerin açık kazı yapılıp tamir yapılması gerekiyor çöken yerin resmi benzin istasyon muhasebesine verir arızalı yer tarif edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BAYRAM *****

10 Mart 2018

Tesisat sektöründe kendimi aynı aile olarak gördüğüm Protek Mühendislik ten Paladıum Avm Tıkanıklık Açma problemi için hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

10 Mart 2018

Kafede tıkanıklık şikayeti üzerine yapılan inceleme sonucunda yer ızgarasının süzgeç gideri ve lavaboda PVC atık su giderinde tıkanıklık şikayeti üzerine özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı. Tıkalı olan pvc gideri açıldı. Daha sonra mikro kamera ile görüntülendi. Tesisatın temizlendiği görüldü. Arıza giderildi. Not: Yemekhanede bulunan rögarın acilen temizlenmesi gereklidir. Sistem boşaltma yapamıyor. Periyodik bakımı yapılması gerekiyor.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SEDAT *****

08 Eylül 2018

Dorakent sitesindeki tıkanıklık için Protek Mühendislik uzman kadrosunun çağırdık

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

08 Eylül 2018

A1 blok da yapılan teknik İnceleme sonucunda mutfak suyu ana PVC giderinde tıkanıklık şikayeti üzerine özel mikro kamera ile görüntülendi hattın tamamen tıkalı olduğu görüldü kanal açma makinası ile çalışma yapıldığı tıkanıklık giderildi açılan gider su ile yıkandı bu çalışma Sedat Bey'in refakatinde yapılmıştır

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

OYA *****

07 Nisan 2018

Mutfak tıkanıklığı üzerine gidildi

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

07 Nisan 2018

D.1 mutfak ana hat kısmında tıkanıklık açıldı kamera öle bakıldı ana hat kısmında yatay hattında ters eyim olduğu yağdan dolayı daraldığı görüldü hattın değişimi olması gerektiği söylendi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

VİLDAN *****

06 Temmuz 2018

Su sızıntı

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

06 Temmuz 2018

Daire 9 da atık su tıkanıklığı üzerine geldiğinde kanal açma çalışma yapıldı tıkanıklık açıldı tıkanıklık Hatta iyiyim tersliği yağlanma olduğu görüldü Hatta bol bol sıcak su verildi