Kartal Su Kaçağı Tespiti

  Su kaçağı, evlerde iş yerlerinde, tesisatı uzun süredir yenilenmemiş eski binalarda ve birçok yerde karşılaşabileceğiniz; tespit etmesi zahmetli ve binaya çeşitli zararlar verebilen bir problemdir. Su kaçağına genellikle, uzun süredir bakımı ve tesisat yenilemesi yapılmamış binalarda rastlayabiliriz. Eğer siz de su kaçağı olduğundan şüphe ediyorsanız, birkaç gözlem yaparak su kaçağı olup olmadığını ayırt edebilirsiniz; fakat, yine de tüm bunların yanında, bazen Su Kaçağı Tespit işlemi oldukça zor ve zahmetlidir. Bazı su kaçağı vakalarında, yalnızca profesyonel şekilde kontrol edilerek bulunabilmekte ve çözülebilmektedir.

  Firma yöneticilerimiz, Protek Mühendislik 'in kurulduğu ilk günden itibaren Avrupa ve sonrasında Dünya da yapılan çalışmaları takip ederek sadece Su Kaçağı Tespiti konusunda araştırmalarda bulunmuştur ve uzmanlaşmıştır. Türkiye’de ilk mobil araç-ekip  sistemi Protek Mühendislik kurmuştur. Bahsedilen bütün konularda gerekli alet ve edevatı araçlarında bulunduran ve ustalarını bu konuların hepsinde eğitilmiştir. Protek Mühendislik sektöründe olduğu gibi Su kaçağı Tespiti hususunda da öncüdür.

   Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ENDER *****

28 Mart 2018

Daireme su faturası çok geliyor,neden olabilir.

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

28 Mart 2018

D:2 nin yapılan teknik inceleme sonucunda sıcak su tesisatında kaçak tespit edildi. Koridordaki gardolabın altından kaçak bulundu. Kollektör borularının altında yeri kırılıp açıldı. Noktasal gösterildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ERMAN *****

18 Haziran 2018

Alt kata su kaçak şikayetimiz var. Bunun için sukates mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

18 Haziran 2018

Daire 12 de dairenin temiz su tesisatında pompa ile bakıldı soğuk su tesisatında kaçak olduğu tespit edildi daire kapısının ön fayansından biraz kırılarak suyun kaçağı görülmüştür