Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

   Evinizde su kaçağı mı var? Boya yapıyorsunuz. Ama duvar kabul etmiyor mu? Duvarın yapısının bozulduğunu mu düşünüyorsunuz?  Bu tür boya kabarmalarını, duvardaki nem ve rutubetler için dairenizi kırmayın.

  Su kaçağı problemi yaşıyorsanız bu konuda yapılması gereken öncelikle su kaçağının yerini tespit etmektir. Su kaçağının kaynağını bulurken dikkat edilecek püf nokta ise kesin ve noktasal olarak nerede olduğunu tespit etmektir. Bu işlemin adı Su Kaçağı Tespiti ‘dir. İkinci olarak yapılması gerekense su kaçağını özenli ve kaliteli şekilde onarmaktır. Onarma işleminde ki püf nokta ise etrafa zarar vermeden ve bir daha su kaçağı olmayacak şekilde su kaçağı olan bölgeyi tamir etmektir.
  
   Su kaçağı herkesin canını sıkar. Konutunuzda su kaçağı varsa hem sizin hem de alt komşunuzun moralini bozabilir. Bu kadar can sıkıcı bir olay olsa da çözümü oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bu konuda uzmanlaşmış, kullandığı cihazlar kaliteli olan ve Türkiye genelinde önde gelen bir firmadan yardım almaktır.

   Protek Mühendislik olarak 20 yılı aşkın süredir Su Kaçağı Tespiti işlemin de hassasiyet ve kalitemizle memnuniyet seviyenizi en yüksekte tutmayı kendimize görev edindik. Su kaçağı Tespiti yaparken konutunuz da hiçbir yere zarar vermeyiz özellikle fazladan masraf çıkartıp maddi olarak haksız kâr hedeflemeyiz. Sadece sizin şikayetinizle ilgili bölgede işlem yapar siz isterseniz onarım yaparız. Eğer su kaçağı bulunan bölgeye onarım yapmamızı talep ederseniz hemen o an işlemi gerçekleştirebiliriz ve yaptığımız işlemin 1 yıl garantisi vardır.

   Protek Mühendislik kalitesinde Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak isterseniz 444 0 851 & 0541 785 28 37 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz probleminizi anladıktan sonra uzman ekiplerimizi  Sultangazi 'de ki konutunuza Su KaçağıTespiti servisini yönlendirir. Uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden akustik dinleme cihazları ile çalışır, Eğer isterseniz Su Kaçağı Tespiti 'ni yaptıktan sonra onarımını da aynı kalite de aynı gün yapabiliriz. Yaptığımız onarımın tam 1 yıl garantisi vardır. Protek Mühendislik servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak veya Sultangazi 'de bulunan konutunuza Su Kaçağı Tespiti servisi talep etmek için yukarıdaki numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SERDAR *****

18 Haziran 2018

Bodrumdaki dairemde su kaçağı var.

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

18 Haziran 2018

su sızıntı şikayeti daire 2'de temiz su tesisatları test edildi soğuk su tesisatında kaçak görünce kaçan parkenin altında olduğu söylendi parke süpürüp tekrardan aranacak

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ERDAL *****

04 Temmuz 2018

Restarant su kaçak tespiti.

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

04 Temmuz 2018

Şahmaranda yapılan teknik inceleme sonucunda temiz su tesisatları ayrı ayrı test edildi. Sağlamdır. Dışarda lögar hattında kaçak olduğu görüldü. İskinin gelip görüntüleme yapması gerektiği bilgisi aktarıldı.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

NİHAT *****

06 Temmuz 2018

Su kaçağı şikayeti üzerine pro tek mühendislikten yardım istedim

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

06 Temmuz 2018

No 10 da yapılan teknik inceleme sonucunda yapılan inceleme de sıcak su hattında küvetin içinde boruda çatlak bulundu tamiri yapıldı test edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

KEMAL *****

21 Haziran 2018

Bodrum kat dairemizde zeminden su çıkıyor.

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

21 Haziran 2018

Dairede yapılan tknik inceleme sonucunda soğuk ve sıcak su tesisatları test edildi. Herhangi bir kaçak yoktur. Pompayla tesisatlar tekrar bakıldı. Pis su giderleri kamera ile görüntülendi. Herhangi bir kaçak görülmedi.