Sultanbeyli Petek Temizliği

   Kış mevsimine doğru herkes normal olarak peteklerini temizletme ihtiyacı hissediyor. Uzmanların 2 yılda 1 yapın dediği petek temizliğini mutlaka yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde eviniz yeterince iyi ısınmayabilir ve bununla birlikte faturanız beklenenden fazla gelebilir. 

   Herhangi bir konutunuzda bulunan peteklerin yeterince ve zamanında ısınmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Yüksek ihtimalle petek veya kaloriferlerinizin temizlik zamanı gelmiştir. Peteklerin içerisinde zamanla tortu ve pislikler oluşur. Oluşan bu tortular ısı iletimini engellemektedir. Bundan dolayı Petek Temizliği denen servis hizmetini alarak petek veya kaloriferlerinizi temizletmeniz gerekmektedir.

   Sultanbeyli veya İstanbul genelinde bakarsak Petek Temizleme servis hizmeti veren bir sürü firma göreceğiz. Ancak bu firmalar arasından en iyisini seçebilmek için biraz araştırma yapmalısınız. Yakınlarınızından daha önce Petek Temizliği servis hizmeti alan varsa onlardan tavsiye alarak  araştırmanıza başlayabilirsiniz. İkinci adım olarak forum sitelerinden önerilen firmalara göz atabilirsiniz. Üçüncü ve son adım olarak aklınızda veya listenizde bulunan firmaları sikayetvar.com adresinde aratarak insanların ne gibi şikayetleri olduğuna bakın. Bu üç adımı takip ederseniz gayet iyi bir sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.

   Konutunuzun peteklerinde yukarıda anlatılan veya bunlara benzer bir problem olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden 444 0 851 & 0541 785 28 37 no'lu numaralardan herhangi birini çevirerek Protek Mühendislik müşteri temsilcilerine ulaşın. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili sizlerden bilgi aldıktan sonra uzman kadromuzu Petek Temizliği servisi adı altında Sultanbeyli'deki konutunuza yönlendirsin. Sultanbeyli'deki konutunuza gelen ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden son teknoloji Petek Temizleme cihazları ile  Petek Temizliği servis işlemlerini gerçekleştirsinler. Detaylı bilgi ve randevu talebi için yukarıdaki numaraları arayabilirsiniz.


#Sultanbeyli  #PetekTemizliği  #SultanbeyliPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Sultanbeyli ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Sultanbeyli Kanal Görüntüleme

Sultanbeyli Pimaş Açma

Sultanbeyli Yağ Tutucu Temizliği

Sultanbeyli Tıkanıklık Açma

Sultanbeyli Koku Tespiti

Sultanbeyli Kanal Açma

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Su Sızıntı Tespiti

Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız