Çankaya Petek Temizliği

    Son yıllarda giderek önem kazanan ısınma problemi bir çok insana istihdam sağlayan bir tesisat konusu halin gelmiştir. Biz de bu konuda uzman ve deneyimli ustalarımızla sizlere en güzel hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Konutlarda veya iş yerlerindeki peteklerin ara ara temizlenmesi yani Petek Temizliği işlemi yapılması gerekir. Petek temizliği bir bakım çalışmasıdır. Petek temizliği yaparken doğru yerin seçilmesi evin kirlenmemesi adına çok önemlidir. Petek Temizleme işlemi genellikle tasarruf amacı ile yapılmaktadır. Ama Petek Temizliği servis hizmetine sadece tasarruf olarak bakmamalıyız. Faydalarından bazıları şöyledir; peteklerin çok daha kısa sürede ısınması, kombiden uzak kısımlardaki peteklerde ciddi manada ısı artışı gibi yararları da bulunmaktadır. Tasarruf olarak doğalgaz faturanızı düşünseniz bile bu sadece tasarrufun bir kısmıdır. Petek Temizleme işlemi ile tüm sisteminizin(kombi, petek, vs.) de ömrünü uzatarak bir nevi tasarruf yapmış olacaksınız. Anlayacağınız üzere Petek Temizliği servis işleminin getirisi çok yönlüdür. 

   Petek Temizliği işleminin ne kadar önemli olduğunu üst kısımda belirttik. Şimdi ise Petek Temizleme işlemi için çalışacağınız firmanın önemini dile getireceğiz. Temizleme işlemi de diğer her şey de istenildiği gibi profesyonel ellerce yapılmalıdır. Tasarrufun gerçek manada geçerli olması için, ısınma problemlerinin çözümü için. Profesyonel ellerce yapılmasını belirtmemizin diğer sebebi de sistemin ömrünü uzatmak yerine yanlış adım ve uygulama ile tam tersine sistem ömrünü kısaltabilir, arızaya sebep olabilirler. Bu sebeplerden dolayı işinin ehliyle çalışmanız gerekmektedir. Bugün Ankara geneline baktığımızda Petek Temizliği servis hizmeti sunan onlarca firma ile karşılaşmaktayız. Bu firmaların arasından en iyisini seçebilmek için bir kaç adımlık araştırma yapmanız gerekiyor. İlk adım olarak çevrenizde daha önce bu hizmeti almış ve memnun kalmış birilerini bulmaya çalışın. İkinci adım olarak forum sitelerinden insanların tavsiye ettiği firmaları not edin. Üçüncü ve son adım olarak not aldığınız firmaları sikayetvar.com adresinden firmanın geçmişteki şikayetlerini kontrol edin. Bu üç adımı takip ederseniz ortalamanın üzerinde bir firma ile çalışacaksınız.

   Protek Mühendislik olarak uzun yıllardır İstanbul ve Ankara'nın tüm ilçelerine Petek Temizliği servis hizmetini vermekteyiz. Servislerimizi konusunda uzman ustalardan oluşan ekiplerimiz profesyonel olarak vermektedir. Servis işlemi sırasında konutunuzun hiç bir yerine zarar verilmemektedir.Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya Çankaya ilçesinde bulunan konutunuza servis talebinde bulunmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayabilirsiniz.

  

#Çankaya  #PetekTemizliği  #ÇankayaPetekTemizliği

 

             Başkent Ankara'mızın Çankaya ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Çankaya Kanal Görüntüleme

Çankaya Pimaş Açma

Çankaya Yağ Tutucu Temizliği

Çankaya Tıkanıklık Açma

Çankaya Koku Tespiti

Çankaya Kanal Açma

Çankaya Su Kaçağı Tespiti

Çankaya Su Sızıntı Tespiti

Çankaya Su Tesisatçısı

Çankaya Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Çankaya Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ATİLLA *****

31 Ekim 2018

Hoşdere de bulunan dairemin Petek Temizleme işleminin yapılması için Protek Mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

31 Ekim 2018

Ankara Hoşdere de bulunan dairede özel cihaz ile petekler tek tek temizlenerek reglaj ayarı yapılıp müşterimize % 100 verimli ısınır şekilde teslim edilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

AHMET *****

21 Ocak 2018

Dairem ısı verimliliğini artırmak ve peteklerin temizliği için Protek Mühendislikten hizmet talep edildi.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

21 Ocak 2018

Cihaz ile yapılan petek temizleme işleminde 7 adet petek temizlendi. 1 kg koruyucu katıldı.