Maltepe Petek Temizliği

   Maltepe'de bulunan konutunuzun petekleri işini doğru düzgün yapmıyor mu? Geç veya az mı ısınıyor? Bunları önceki senelerdeki petek randımanıyla kıyasladığınızda bu düşüncelere kapıldıysanız yüksek ihtimalle yanılmıyorsunuz. Şikayetçi olduğunuz peteklerin bulunduğu konut ne olursa olsun, petekler işini doğru yapamayabilir.

 

 Bunun sebebi petek veya kaloriferlerin içerisinde zamanla oluşan pisliklerdir. Bu pislikler peteklerin içerisinde dolaşması gereken sıcak sıvının dolaşımını engelleyerek peteklerinizin randımanını düşürmektedir. Böyle bir durumda da peteklerinizin normalinden daha geç ve daha az ısınması çok doğaldır. Bu ve buna benzer bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var. O da profesyonel ve kurumsal bir firmadan Petek Temizliği servis hizmeti almaktır.

   Profesyonel bir firma dememizin sebebi peteklerin gerçekten hakkıyla temizlenip paklanması içindir. Çünkü bilinçsiz ve bilgisiz ellerce yapılan Petek Temizliği servis hizmetinin pek bir yararı olmayacaktır. Kurumsal dememizin sebebi ise yapılan iş ile ilgili bir sıkıntı çıktığında hatasının arkasında durarak bunu gidermeye çalışan, sorumluluğu alan bir firma ile herkesin çalışmak isteyeceği içindir.

   Protek Mühendislik olarak Maltepe ilçesine olduğu gibi İstanbul ve Ankara illerimizin tüm ilçelerine bütün hizmetlerimizi profesyonel olarak taşımaktayız. Hizmetlerimiz arasında Petek TemizliğiSu Sızıntı Tespiti, Tıkanıklık Açma gibi servis hizmetleri bulunmaktadır. Uzman kadromuz son teknoloji elektronik cihazları ile uzun yıllardır İstanbul ve Ankara'da piyasa standartlarının çok üstünde kaliteli servis hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek veya Maltepe ilçesinde bulunan konutunuza Petek Temizliği servisi yazdırmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları çevirip müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

#Maltepe  #PetekTemizliği  #MaltepePetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Maltepe ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Maltepe Kanal Görüntüleme

Maltepe Pimaş Açma

Maltepe Yağ Tutucu Temizliği

Maltepe Tıkanıklık Açma

Maltepe Koku Tespiti

Maltepe Kanal Açma

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Su Sızıntı Tespiti

Maltepe Su Tesisatçısı

Maltepe Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SERDAR *****

13 Ekim 2018

Kalorifer yıkama dubleks daire

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

13 Ekim 2018

Sevim Çınar Apartmanı Daire 6 kalorifer tesisatları ve panel petekler oda oda yıkama yapıldı daha sonra üst kat dubleks katı yıkama yapıldı yıkama su ile yapıldı kimyasal kullanılmadı temiz ve berrak bir şekilde teslim edildi yıkamadan sonra tesisatların havası alınarak kalorifer çalıştırıldı sıcak bir şekilde teslim edildi Kadıköy sukates