Pendik Tıkanıklık Açma

   Daire veya iş yerlerinin atık su tesisatında yaşanan ve günlük hayatı doğrudan olumsuz etkileyen tıkanıklık probleminin ortaya çıkmasında genel olarak bir kaç sebep yatmaktadır.

-Atık su tesisatını kuran ustanın yapmış olduğu hatalar.

-Kullanım hataları.

   Tesisata verilmesi gereken eğimin verilmemesi, yanlış bir malzeme kullanımı ve tesisat içerisinde moloz vb. katı madde bırakılması ustalık hatalarına başlıca örneklerdir. Kullanım hataları ise tesisata atılmaması gereken peçete, ıslak mendil, ped ve buna benzer yabancı katı cisimlerin tesisata atılması olarak genellenebilir.

   Tıkanıklık problemi yaşadığınız yer iş yeri de olsa ev de olsa bir an önce çözülmesi gereken bir problemdir. Çünkü üzeriden ne kadar zaman geçerse problem daha farklı problemleri doğuracaktır. Örneğin tesisattan geri tepme ve koku problemi. Geri tepme kullanamadığınız tuvalet ve banyonuzun haddinden fazla kirlenmesine neden olur. Koku problemi ise, evinizin neresinde atık su tesisat ağzı varsa oradan kötü kokular yayılmasına sebep olacaktır. Kısacası tıkanıklık problemi ile karşılaştığınızda hızlı davranmalısınız.

   Hızlı ama akılcı. Bugün İstanbul'un dört bir tarafında Tıkanıklık Açma hizmeti veren onlarca firma bulunmaktadır. Bunların arasından gerekli filtrelemeleri yaparak en doğrusu ile çalışmalısınız. Karar verirken firmanın önceki yapmış olduğu işleri kontrol ederek, referanslarına göz gezdirerek ve sikayetvar.com tarzı sitelerden de aratarak gayet başarılı bir sonuca ulaşmanız mümkündür.

   Geçmişte yapmış olduğumuz işlere dair videolar YouTube kanalımızda mevcuttur. Referanslarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Protek Mühendislik olarak 20 yılı aşkın süredir Tıkanıklık Açma servis hizmetini tüm İstanbul'a sunmaktayız. Detaylı bilgi almak veya Pendik ilçesine randevu talep etmek için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayabilirsiniz.

 

#Pendik #TıkanıklıkAçma #PendikTıkanıklıkAçma

 

            

            İstanbul'umuzun Pendik ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Pendik Kanal Görüntüleme

Pendik Pimaş Açma

Pendik Yağ Tutucu Temizliği

Pendik Petek Temizliği

Pendik Koku Tespiti

Pendik Kanal Açma

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Sızıntı Tespiti

Pendik Su Tesisatçısı

Pendik Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Pendik Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ALİ *****

03 Temmuz 2018

sU kAÇAĞI şİKAYETİ

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

03 Temmuz 2018

Daire 6 da akıllı özet taharet musluğu açtığımda kafa kısmından su kaçırdığı görüldü arızalı musluk ECA musluk ile değiştirildi lavabo atık su hattı döküm tesisat olduğu için sifon bağlantı kısmında kaçırır görüldü silikon ile Yaren'le takıldı bir günah mı kullanılacak acıdı takdirde Hatta içmesi gerekir