Üsküdar Tıkanıklık Açma

   Konutunuzun giderlerinde tıkanıklık olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Banyo, lavabo veya mutfağınızda suyu kullandıktan sonra giderleriniz de bir şişme veya geri tepme meydana geliyorsa profesyonel bir hizmet almanın vakti gelmiş demektir. 

   Son yıllarda tesisat hizmetleri arasında Tıkanıklık Açma hizmeti revaçtadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Ancak bazı sebepler ön plana çıkmaktadır. Birincisi lavabo giderinden atılan peçete, ıslak mendil. İkincisi ise mutfak giderinden dökülen atık yağ ve yemek artıkları. Gidere atılan bu maddeler zamanla Tıkanıklık problemine yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemleriniz olabilir.

    Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Pimaş Açma gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir vermekteyiz. Bu sürenin bizlere kazandırmış olduğu tecrübe, firmamızın daima tesisat hakkında yapılan gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu gelişmelerle kendini yenilemesi sonucunda ortaya tek sonuç çıkmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

    Eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz, evinizde kesinlikle kırma dökme olmadan Tıkanıklık Açma işlemi gerçekleştirilecektir. %100 işe yarayan, güvenli bir yöntemle tıkanıklık açılmaktadır. Kırmadan yapılan tıkanıklık tespiti neticesinde, tıkalı pimaş boruları özenle açılmakta ve tekrar sağlıklı şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde erken müdahale edilen pimaş borulara, gerekli bakım onarım yapılır. Böylece daha büyük tadilat masraflarından kurtulmanız sağlanmış olur.

    Protek Mühendislik olarak, robot cihazlar kullanarak, özel ekipmanlarımızla tıkanıklık tespitini yaptıktan hemen sonra, Tıkanıklık Açma işini de çözmekteyiz. Hem uygun fiyatlarla bu işlemi yapmaktayız, hem de uzman ekibimizle yapılan işin garantisini vermekteyiz. Sorununuza yerinde müdahale ve kesin çözüm üretiyoruz.

  Üsküdar ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Protek Mühendislik olarak Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HÜSEYİN *****

09 Ağustos 2018

Atık su giderlerimizde tıkanıklık olduğu için sukates protek mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

09 Ağustos 2018

44 Nolu villada yapılan teknik inceleme sonucuda atık su giderleri tıkanıklık şikayeti üzerine özel robot ile atık su giderleri görüntülndi. Bina ana atık su giderinde tıkanıklık olduğu görüldü. Özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı. Tıkanıklık açıldı. Bina içerisinde rögar tespit edildi. Dikkatli kullanılması gerektiği söylendi. Rögar bahçe katında 5m sonradır.Bir daha sorun yaşanması halinde rögarın iptal edilmesi gereklidir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MEHMET *****

28 Mayıs 2018

Villada tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasından hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

28 Mayıs 2018

No:67 yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi. Atık su tesisatları görüntülendi. Hat tıkalı olduğundan dolayı görüntü alınamamıştır. Kanal açma çalışması yapılmıştır. 3 boy 22 mm susta hattın içinde sıkışarak kitlenmiştir. Dedektörle kameranın gittiği son noktayı bulup tespit ettik. Üzeri açılıp susta çıkartılmıştır. Barın atık suyu ise toprağa verildi. Tespit edilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SALİH *****

30 Mayıs 2018

Üsküdardaki villada tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasından hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

30 Mayıs 2018

No:22 de yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese ggelindi. Mikro kamera ile atık su tesisatları görüntülendi. Atık su hattı aşırı yağlanmadan dolayı tıkanmıştır. Kanal açma çalışması yapıldı. Tıkanıklık giderilmiştir. Tıkanıklık sebebi ise foseptiğin pompasının tahliye seviyesi dengeli olmadığı için hattın içinde su durduğundan dolayı hattın içindeki yağlarda zamanla donarak tıkanıklığa sebep vermektedir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

AZİZ *****

10 Ağustos 2018

5 nolu villada atıksu tıkanıklığı üzerine sukates Protek Mühendislik ten hizmet talep ettim tecrübeli kadrosundan yardım istedim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

10 Ağustos 2018

No5 villada yapılan teknik İnceleme sonucunda çamaşırhane atık su gideri geri tepmesi şikayeti üzerine özel kamera ile görüntüleme yapıldı kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklık bina dışında logardan kaynaklandığı tespit edildi tıkanıklığı açılamadı çamaşırhane giderinin yan banyo giderine bağlanması Tavsiye edildi çamaşırhanede Ne itibaren 45 metre ileride rögar vardır

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

AZİZ *****

17 Ağustos 2018

Hanımoğlu Yokuşu Üsküdar tıkanıklık açma problemi için servis talep edildi

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

17 Ağustos 2018

5 nolu yalıda apılan teknik İnceleme sonucunda pis su giderleri geri Tepme şikayeti üzerine görevli dairesi banyoda kamera ile görüntülendi ana yatay PVC giderinin yoğun bir şekilde yağlanmadan dolayı tıkanıklık oluşmuştur özel robot ile tıkanıklık açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı yağ çözücü kimyasal ile gider temizlendi atık su giderlerinin de sifonlar olduğu kamerada tespit edildi bu çalışma aziz ve gözetiminde yapıldı gider o kara kadar gider görüntülendi Bu arıza Çok uzun zaman içerisinde oluşmuş bir arızadır 16 metre açma çalışması yapıldı çamaşır makinesi gideri tıkanıklığı açıldı Aziz Bey'e teslim edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRAH *****

05 Eylül 2018

Konağımız daki su kaçağı için havuz tesisatı mısın görüntülenmesini talep ettik

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

05 Eylül 2018

Konak'ta yapılan İnceleme sonucunda havuz su tahliye giderim de tıkanıklık olduğu kamerada görüntülendi özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı. Giderde İnşaat atığı olduğu görüldü Ayrıca havuz temizleme vakum tesisatında kaçak olduğu üzerine mikro kamera ile görüntülendi 2 metre sonra tesisatlı delik olduğu görüldü kameradan İbrahim Bey'e gösterildi şantiye şefi iki havuz arasındaki rot çubuğu çakılmış olduğunu tespit edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

DERYA *****

06 Eylül 2018

Tıkanıklık şikayeti

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

06 Eylül 2018

No:4 te yapılan teknik inceleme sonucunda bina ana PVC atık su gideride tıkanıklık şikayeti üzerine özel kamera ile görüntülendi. Arıza giderildi. Depo inişinden garajdaki ana rögara gelen hat açılmıştır. Hat tamamen tıkalıdır. Temiz bir şekilde teslim edildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRAH *****

14 Mayıs 2018

Tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasından hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

14 Mayıs 2018

Cengiz inşaata yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi. Mutfak hattının mazgallarının ana hatta bağlantısından sonra tıkanıklık olduğu tespit edilmiştir. Üç mazgalın hatlarında yağlanma tespit edilmiştir. Üç mazgaldada kanal açma çalışması yapılmıştır. Tıkanıklık giderilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ERCAN *****

13 Mart 2018

Tuvalet giderlerimizde su şişiyor ve gitmiyor neden olabilir?

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

13 Mart 2018

No:21 A blokta yapılan teknik inceleme sonucunda 2. katta tıkanıklık şikayeti vardı. Özel robotla tıkanıklık açıldı. Tıkanıklığa sebep olan conta sıyrılmış. Kullanılan peçeteler buradaya takılmış ve çap daralmasına sebep olmuş. Kamera ile kontrol edildi. Sağlam bir şekilde müşteriye teslim edildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRE *****

04 Haziran 2018

Üskidar ahmediye de bulanan Bigmar marketim de Tıkanıklık Açma için Protek Mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

04 Haziran 2018

Bigmar markette yapılan teknik inceleme sonmucun da bodrum katta 70 lik hatta tıkanıklık meydana gelmiştir. kamera ile bakıldığın da 20 metre de tıkanıklık tespit edildi. Kanala açma çalışması yapılarak hat açıldı sağlam ve temiz bir şekilde teslim edildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

DİNÇER BEY ERCAN *****

06 Haziran 2018

Mutfak giderlerinde tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasını çağırdık.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

06 Haziran 2018

Midpoint de mutfak hattında tıkanma meydana gelmiştir kanal açma çalışması yapıldı tıkanıklık açılmıştır kamera ile bakıldığında hatlarda yağlanma ve mail tersliği mevcuttur yıkama yapılması önerilir

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRAH *****

27 Haziran 2018

Kadıköy Bostancı da bulunan dairem de Tıkanıklık Açma çalışması talep ettik.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

27 Haziran 2018

Cengiz apartmanın da yapılan teknik inceleme sonucun da banyo da duşakabin giderin de tıkanıklık meydana gelmiştir. Kabinin söküldükten kanal açma çalışması yapıldı ve açılamadı hattın için de derz dolgular görüldü. Kimyasal ilaç uygulaması yapıldı ancak yine açılamadı Kırılması gerekmektir.