Başakşehir Tıkanıklık Açma

Dairenizde tıkanıklık olmasının sebeplerini merak ediyorsanız buyurun ;

- Lavabolara dökülen yemek artıkları,
Banyo giderlerine düşen sabun artıkları, saç ve kıllar,
Atık yağların zamanla borularda donması
Pimaş borularda birikmiş kirler ve tortular,
Klozetlere düşmüş küçük çocuk oyuncakları vb.. maddeler,
İnşaat zamanından kalma tuğla ve taşların borularda birikmesi  gibi birçok tıkanıklık nedeni olabilir.

    Lavabolardan ve banyolardan akmak bilmeyen ve klozetten taşan sular, sizin de ev / iş yerinizde tıkanıklık problemi yaşadığınızın en önemli göstergesidir.Peki dairenizde tıkanıklık problemi var ve ne yapacaksınız ?

   Tıkanıklık Açma, öyle sanıldığı gibi kolayca halledilebilecek bir problem değildir. Marketlerden alacağınız kimyasal çözeltilerle tıkanıklık sorunundan kurtulmanız mümkün değildir. Henüz, tam tıkanıklık oluşmadan zaman zaman kullanılan bu çözeltiler, kısmen işe yaramakla birlikte, içeriğinde bulunan yanıcı maddeler ve ağır kimyasallar nedeniyle pimaş borularınıza büyük ve kalıcı hasarlar vermektedirler.

Tıkanıklık Açma işleminden kullanılan yöntemlerden birisi de plastik pompalardır. Bu pompalar yardımıyla Tıkanıklık Açma işlemi gerçekleştirilmiş olmaz, fakat geçici bir çözüm arıyorsanız, işe yarayabilir. Yine de Tıkanıklık Açma konusunda, profesyonel bir ekipten yardım almak en mantıklı çözümdür.

Şimdi de dairenizdeki Tıkanıklık Açma işlemi için neden profesyonel yardıma ihtiyacınız var onu anlayalım;

 Tıkanıklığın oluşmasının kesin sebebini tespit etmek için profesyonel bir ekiple, inceleme yapılmalıdır. Tıkanıklığa neden olan birçok problem olabilir. Önemli olan, en kısa sürede sizi çözüme götürecek olan sıkıntıyı belirlemektir.

 Sizin evinizde, iş yerinizde ya da yaşam alanınızda niçin tıkanıklık olduğunu bulmamız çok basit. Özel kameralı cihazlarımızla, tıkanıklığın kaynağına ulaşıyoruz ve sorunu en kısa sürede çözüyoruz.

   Başakşehir ilçesine ve İstanbul'un tüm ilçelerine Tıkanıklık Açma servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Tıkanıklık Açma robotlarımız ile siz değerli İstanbul halkımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden tıkanıklık probleminizin giderilmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için 444 0 851 & 0553 785 28 37 no'lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

İnci Diş *****

26 Şubat 2018

diş merkezimizdeki her türlü tesisat işi için güvenilir firma olan protek mühendislikten tekrar hizmet talep ettik

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

26 Şubat 2018

Diş merkezinde yapılan teknik inceleme sonucunda mutfak kısmında atık su tıkanıklığı açıldı. Kamera ile bakıldı sağlamdır.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SONGÜL *****

19 Nisan 2018

Başakşehir'de bulunan Güzellik Salonu muzdaki atık su Tesisat larımızı tıkanıklığını gidermek için profesyonel çalışmasından memnun olduğumuz Protek Mühendislik hizmet talep ettik

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

19 Nisan 2018

Güzellik Salonu'nda yapılan teknik İnceleme sonucunda klozet hattındaki tıkanıklık meydana gelmiştir kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklık açılmıştır klozet musluğu değiştirildi ECA taharet musluğu takıldı Ayrıca hat görüntüleri nereyi açık ve temiz olduğu müşteriye gösterildi kaliteli hizmetin adresi Protek Mühendislik